Przycisk robienia zdjęcia na instagramie nie działa

Zamknięty
dobrawa42 Posty 1 Data rejestracji środa 29 czerwiec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 29 czerwiec 2022 - 29 cze 2022 o 14:13
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 1 lip 2022 o 17:43
mam taki problem od wczorajszego wieczoru. mój przycisk robienia zdjęć na instagramie nie działa. ogółem wiem, że reaguje, bo kiedy już w niego kliknę, nie mogę też wstawić zdjęcia z galerii, czy przejść do trybu tworzenia, wszystko jest zablokowane. w pozostałych aplikacjach aparat działa dobrze, nie ma problemów z pamięcią. usunęłam zezwolenie na korzystanie z aparatu i przywróciłam, aktualizowałam aplikację, odinstalowywałam ją i instalowałam od nowa, uruchamiałam ponownie urządzenie i wymuszałam zatrzymanie aparatu. z samą relacją też mam problemy (odwracanie tekstu w trybie tworzenia, udostępnianie postów), ale pojawiają się i znikają, a ten z aparatem pozostaje.
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
1 lip 2022 o 17:43
Cześć! Więc nie możesz publikować żadnych zdjęć?... Może mógłbyś sprawdzić limity danych aplikacji?

Instagram ogranicza przesyłanie zdjęć i filmów po przekroczeniu ustawionego limitu danych. Możesz zwiększyć limity danych dla Instagrama z poziomu aplikacji. Przejdź do Ustawienia > Konto. Następnie przewiń w dół i dotknij Wykorzystanie danych mobilnych / komórkowych i zwiększ limit.

Innym powodem może być tymczasowe zablokowanie Cię przez Instagram. Mam nadzieję, że tak nie jest:)
0
Dołącz do nas!