Menedżer plików z niestandardową kolejnością sortowania?

Zamknięty
subevenis Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 10 czerwiec 2022 - 23 maj 2022 o 13:11
subevenis Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 10 czerwiec 2022 - 10 cze 2022 o 15:00
Cześć ludzie. Mam folder z kilkoma plikami multimedialnymi (mp4). Niestety, pliki te nie są nazwane chronologicznie, tj. noszą nazwy: „wstęp-jakaś teoria” „wstęp-jakaś inna teoria” „wstęp-kilka przykładów” „wstęp-bla bla”

a nie jako "wstęp 1-....", "wstęp 2-....". Więc jeśli sortujesz według nazwy w menedżerze plików, w moim przypadku pcmanfm, zamówienia są pomieszane. Wszystkie są plikami mp4, więc wygodnie byłoby zejść na dół listy, nacisnąć Enter i odtworzyć VLC.

Jedynym sposobem, jaki przychodzi mi do głowy, jest utworzenie niestandardowej listy odtwarzania w VLC. Ale czy istnieje sposób, aby menedżer plików utworzył niestandardową kolejność sortowania? Używam programu pcmanfm, ale jestem otwarty na wszelkie inne sugestie dotyczące pracy. Bolesnym sposobem byłoby przejrzenie każdego pliku i ponumerowanie go.

1 odpowiedzi

subevenis Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 23 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 10 czerwiec 2022
10 cze 2022 o 15:00
Cześć ludzie. Mam folder z kilkoma plikami multimedialnymi (mp4). Niestety, pliki te nie są nazwane chronologicznie, tj. noszą nazwy: „wstęp-jakaś teoria” „wstęp-jakaś inna teoria” „wstęp-kilka przykładów” „wstęp-bla bla”

a nie jako "wstęp 1-....", "wstęp 2-....". Więc jeśli sortujesz według nazwy w menedżerze plików, w moim przypadku pcmanfm, zamówienia są pomieszane. Wszystkie są plikami mp4, więc wygodnie byłoby zejść na dół listy, nacisnąć Enter i odtworzyć VLC. https://omegle.onl/home/

Jedynym sposobem, jaki przychodzi mi do głowy, jest utworzenie niestandardowej listy odtwarzania w VLC. Ale czy istnieje sposób, aby menedżer plików utworzył niestandardową kolejność sortowania? Używam programu pcmanfm, ale jestem otwarty na wszelkie inne sugestie dotyczące pracy. Bolesnym sposobem byłoby przejrzenie każdego pliku i ponumerowanie go. https://xender.pro/
issue got solved!
0