Optymalizacje systemu Windows 11 dla gier w oknach

Zamknięty
rathuweli Posty 2 Data rejestracji czwartek 3 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 14 marzec 2022 - 3 mar 2022 o 09:35
rathuweli Posty 2 Data rejestracji czwartek 3 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 14 marzec 2022 - 14 mar 2022 o 14:43
Cześć, obecnie jestem użytkownikiem systemu Windows 7 i duża część mnie niechętnie aktualizuje do systemu Windows 10/11 ze względu na to, że rywalizuję ze starszymi bijatykami (zaprojektowanymi dla systemu Windows XP, działającymi w 60 klatkach na sekundę). Obecnie w systemie Windows 8 i nowszych z powodu DWM, jeśli grasz w te gry w trybie okienkowym, który jest ogólnie preferowany ze względu na rozdzielczość 640x480, do gry dodaje się około 3f opóźnienia wejściowego, co prowadzi do znacznej niedogodności. Obecnie w systemie Windows 7 gram w te gry, wyłączając kompozycję pulpitu, aby po otwarciu gry motyw systemu Windows przełączał się na podstawowy. Powoduje to pewne zrywanie ekranu w grze, ale zdecydowanie ma obniżoną latencję wejścia. Zastanawiałem się, czy nowo wydane optymalizacje funkcji gry w oknach w systemie Windows 11 zapewnią podobne wyniki do grania w te gry na komputerze z systemem Windows XP lub Windows 7 z wyłączonym Aero? Dla porównania, istnieje przewodnik / aplikacja stworzona dla systemu Windows 8, która osiąga te same wyniki, zabijając DWM.

1 odpowiedzi

rathuweli Posty 2 Data rejestracji czwartek 3 marzec 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 14 marzec 2022
14 mar 2022 o 14:43
Cześć, obecnie jestem użytkownikiem systemu Windows 7 i duża część mnie niechętnie aktualizuje do

systemu Windows 10/11 ze względu na to, że rywalizuję ze starszymi bijatykami (zaprojektowanymi dla systemu Windows XP, działającymi w 60 klatkach na sekundę). Obecnie w systemie Windows 8 i nowszych z powodu DWM, jeśli grasz w te gry w trybie okienkowym, który jest ogólnie preferowany ze względu na rozdzielczość 640x480, do gry dodaje się około 3f opóźnienia wejściowego, co prowadzi do znacznej https://appvalley.onl/ https://tweakbox.mobi/'';;I niedogodności. Obecnie w systemie Windows 7 gram w te gry, wyłączając kompozycję pulpitu, aby po otwarciu gry motyw systemu Windows przełączał się na podstawowy. Powoduje to pewne zrywanie ekranu w grze, ale zdecydowanie ma obniżoną latencję wejścia. Zastanawiałem się, czy nowo wydane optymalizacje funkcji gry w oknach w systemie Windows 11 zapewnią podobne wyniki do grania w te gry na komputerze z systemem Windows XP lub Windows 7 z wyłączonym Aero? Dla porównania, istnieje przewodnik / aplikacja stworzona dla systemu Windows 8, która osiąga te same wyniki, zabijając DWM.

i got this,...
0
Dołącz do nas!