Nieudana próba odzyskiwania hasła na messengerze - WAŻNE

Zamknięty
musialek - 18 gru 2021 o 15:30
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 21 gru 2021 o 12:06
Witam wszystkich,

Piszę z pewnym problemem i zapytaniem. Posiadam konto na messengerze, ale bez konta na facebooku. Ostatnio, wchodząc na messengera musiałem się zalogować, ale nie pamiętałem hasła i chciałem je zresetować. Podałem swój numer telefonu i przyszedł SMS z kodem weryfikacyjnym. Kod miał 8 cyfr, a na messengerze pokazyło mi tylko 6 miejsc. Po wpisaniu pierwszych 6 cyfr pokazał się komunikat, że tych cyfr jest za mało, no ale nie było miejsca na więcej. Próbowałem ze skopiowaniem kodu z SMS, zaktualizowałem messengera, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, resetowałem telefon i dalej to samo. Nie wiem co mam robić. Czytałem, że niektórzy mieli podobne problemy, ale nigdzie nie znalazłem żadnego rozwiązania. Jak temu zaradzić? Jak odzyskać konto do messengera?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
21 gru 2021 o 12:06
Cześć! Spróbuj odesłać jakiś tekst do wiadomości uwierzytelniającej otrzymanej z Facebooka. Następnie możesz zalogować się do Facebooka za pomocą dowolnego numeru telefonu (nawet z numerem, który nie jest powiązany z Twoim kontem FB), wtedy możesz otrzymać pole na 8 cyfr. Niektórzy mówią, że to im zadziałało.
0
Dołącz do nas!