Safari 15.0 działa wolno i ma błędy w moim macOS Big Sur 11,6?

Zamknięty
MatthewWade Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021 - 15 lis 2021 o 10:54
MatthewWade Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021 - 19 lis 2021 o 08:49
Niedawno zaktualizowałem Safari na moim Macbooku Air M1 za pomocą Big Sur 11.6 i naprawdę sprawia mi to problemy.

Głównym problemem jest to, że często się zawiesza, zwłaszcza gdy otwieram nową kartę podczas przenoszenia linku do przycisku +. Kiedy klikam nową zakładkę, safari zamyka się teraz i muszę je ponownie otworzyć.

Czy Ty też spotkałeś się z tym problemem? Mam nadzieję, że zostanie to naprawione przy następnej aktualizacji macOS lub czymś, ponieważ wszystko to sprawia, że ​​czasami praca z moim MacBookiem jest frustrująca.

1 odpowiedzi

MatthewWade Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021
19 lis 2021 o 08:49
Niedawno zaktualizowałem Safari na moim Macbooku Air M1 za pomocą Big Sur 11.6 i naprawdę sprawia mi to problemy.

Głównym problemem jest to, że często się zawiesza, zwłaszcza gdy otwieram nową kartę podczas przenoszenia linku do przycisku +. Kiedy klikam nową zakładkę, safari zamyka się teraz i muszę je ponownie otworzyć. https://tutuapp.moe/

Czy Ty też spotkałeś się z tym problemem? Mam nadzieję, że zostanie to naprawione przy następnej aktualizacji macOS lub czymś, ponieważ wszystko to sprawia, że ​​czasami praca z moim MacBookiem jest frustrująca.
issue got solved
0
Dołącz do nas!