Problem z zacinaniem się myszy Bluetooth

Zasygnalizuj
Data rejestracji
poniedziałek 12 lipiec 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 sierpień 2021
-
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 sierpień 2021
-
Witam, mam ten problem od czasu aktualizacji Big Sur ... nawet próbowałem sformatować MacBooka, aby sprawdzić, czy to pomoże, ale nie ...

Moja mysz bluetooth zawsze się zacina i praktycznie nie nadaje się do użytku po ponownym połączeniu z laptopem po śnie. Za każdym razem muszę iść do bluetooth i go wyłączyć i ponownie włączyć i wtedy wszystko działa normalnie.

Zdarzyło się to z każdą wypróbowaną przeze mnie myszą bluetooth. Czy natknęliście się na coś takiego i może jest jakaś poprawka? To bardzo irytujące włączanie i wyłączanie mojego bt za każdym razem, gdy wracam do laptopa po przerwie.

Jestem na MacBooku Pro z procesorem Intel 2016.

2 odpowiedzi

Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 sierpień 2021

Witam, mam ten problem od czasu aktualizacji Big Sur ... nawet próbowałem sformatować MacBooka, aby sprawdzić, czy to pomoże, ale nie ...

Moja mysz bluetooth zawsze się zacina i praktycznie nie nadaje się do użytku po ponownym połączeniu z laptopem po śnie. Za każdym razem muszę iść do bluetooth i go wyłączyć i ponownie włączyć i wtedy wszystko działa normalnie. https://tutuapp.moe/

Zdarzyło się to z każdą wypróbowaną przeze mnie myszą bluetooth. Czy natknęliście się na coś takiego i może jest jakaś poprawka? To bardzo irytujące włączanie i wyłączanie mojego bt za każdym razem, gdy wracam do laptopa po przerwie.

issue got solved
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 sierpień 2021

Moja mysz bluetooth zawsze się zacina i praktycznie nie nadaje się do użytku po ponownym połączeniu z laptopem po śnie. Za każdym razem muszę iść do bluetooth i go wyłączyć i ponownie włączyć i wtedy wszystko działa normalnie.

Zdarzyło się to z każdą wypróbowaną przeze mnie myszą bluetooth. Czy natknęliście się na coś takiego i może jest jakaś poprawka? To ba https://tutuapp.moe/ rdzo irytujące włączanie i wyłączanie mojego bt za każdym razem, gdy wracam do laptopa po przerwie.

issue got solved