Konto na FB

Zamknięty
olena74 Posty 2 Data rejestracji wtorek 1 wrzesień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 3 wrzesień 2020 - 2 wrz 2020 o 00:06
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 7 wrz 2020 o 12:28
Dzień dobry,

Wołanie o pomoc !!!! Posiadam kontono na FB , mam na nim stronę firmową. Parę dni temu przy łogowaniu zaproponowano mi spróbować nowego formatu FB, zmieniłam, fajne czarne tło, zręczne menu, wszystko grało, dodała parę postów w tym dniu jeszcze. Na drugi dzień przy łogowaniu mnie poproszono o hasło i chyba wyskoczył komunikat,czy chcę wrócić do starego FB i wróciłam!. Ale stało się to że mi otworzyła się całkiem nowa strona z takim samym imieniem, ale z zero informacji !!!!! Próbowałam jakoś odzyskać swoje konto, bo jak szukam , to jest ta moja strona, mogę ją pooglądać ale dostać się na nią nie mogę, jak administrator(właściciel)

BŁAGAM poradzcie coś, ja tam mam tyle informacji firmowej i prywatnej że aż mi ryczeć chce się od tego wszystkiego !

Próbowałam przez ZGŁOś problem ale nikt się nie odzywa !

Założylam Manadżer stron jak reklamodawca , ale nie dam radę znaleźć kontaktowy formularz w centrumu pomocy

Pomóżcie mi ktoć.... plizzzzzz..


Konfiguracja: Windows / Chrome 85.0.4183.83

2 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
3 wrz 2020 o 16:43
Witam! W takim przypadku polecam zamieścić małą reklamę, skontaktować się z działem reklamy Facebooka i poprosić o pomoc ze starym kontem. W takim przypadku mogą szybciej odpowiedzieć i pomóc...
1
olena74 Posty 2 Data rejestracji wtorek 1 wrzesień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 3 wrzesień 2020
3 wrz 2020 o 20:52
Witam! Udało się mi odzyskać link do konta poprzez konto syna, ale jak zmieniłam hasło 2 miesiąca temu i mój błąd, nie zapisałam go. Spróbuję z tą reklamą, może rzeczywiście mi pomogą. Dziękuję serdecznie za odpowiedź )))
0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
Zmodyfikowany dnia 7 wrz 2020 o 12:28
:)
Rozsądne jest umieszczenie reklamy, jeśli naprawdę bardzo potrzebujesz tego konta. Jeśli nie jest to takie ważne, łatwiej jest po prostu utworzyć nowe konto.
0
Dołącz do nas!