Instagram: Pomóż nam potwierdzić własność tego konta

Zamknięty
Domi - 15 cze 2020 o 19:09
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 26 sie 2020 o 14:20
Hej,

Od ponad 2 tygodni zmagam się z komunikatem 'Pomóż nam potwierdzić własność tego konta' przy logowaniu. Jedyną opcją jest wtedy wylogowanie lub przejście do FAQ (gdzie nie ma słowa o takim problemie). Próbowałam już chyba wszystkiego: resetowania hasła, różnych urządzeń/przeglądarek, VPN, pisałam na Twitterze i YT, a nawet założyłam nowe konto, z którego zgłosiłam ten błąd. Nic nie działa i nie wiem jak odzyskać konto...Bardzo proszę o pomoc - wiem że sporo osób ma ten problem w Europie a niestety IG nie chce się do tego odnieść...
Zobacz również:

4 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
Zmodyfikowany dnia 23 cze 2020 o 16:25
Domi, spróbuj z Tor)

6
Mam podobny problem, odwdzięczę się za pomoc
0
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
Zmodyfikowany dnia 22 cze 2020 o 15:51
Witam!

To jest błąd systemu. Możesz spróbować:

- Zainstaluj TOR BROWSER.
https://pl.ccm.net/download/pobierz-254-tor-browser

- Wejdź na stronę instagram.com i kliknij „Nie pamiętam hasła”.

- E-mail dotyczący zmiany hasła zostanie wysłany na Twój adres e-mail.

- Ustaw nowe hasło.

- Wróć do poczty (wszystkie w tej samej przeglądarce Tor), znajdź literę Twoje hasło na Instagram zostało zmienione. Kliknij link: jeśli nie zmieniłeś hasła, możesz zabezpieczyć swoje konto tutaj.

- Instagram poprosi Cię o zweryfikowanie informacji (telefon i poczta) - potwierdź je. Od teraz możesz ponownie wejść do systemu i korzystać z konta.

Zdarza się, że to nie działa. Następnie uruchom ponownie przeglądarkę Tor i uruchom algorytm ponownie. Zwykle po raz drugi wszystko się udaje.
2
Dzięki za odpowiedź Max Vega! Próbowałam tej metody przez Operę z włączonym VPN (różne lokacje: zarówno Europa jak i Azja/Ameryka) ale niestety nie pomogło...
0
Max Vega, dam Ci 100 zł jeśli odzyskasz moje konto, mówię serio - odpowiedz na ten komentarz jeśli chcesz spróbować.
0
Oliwkayyx > SoK
26 sie 2020 o 13:09
Możesz spróbować moje odzyskać,będę ci wdzięczna do końca życia ?hahah
0
Też mam ten problem i też nic nie pomaga :(
1
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
26 sie 2020 o 14:20
Cześć! W takim razie ... Spróbuj zadzwonić do Instagrama +1 650 543 4800 (USA) i poproś o pomoc - jeśli Ty (lub Twoi znajomi) mówicie po angielsku.
0
Dołącz do nas!