Konto na instagramie

Zamknięty
Ivy555 - Zmodyfikowany dnia 22 kwi 2020 o 08:18
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 23 kwi 2020 o 13:46
Dzień dobry, Mam pytanie i bardzo proszę o szybką odpowiedź! ????
Mój problem polega na tym, że miałam konto na instagramie po czym aplikacja została u mnie usunięta. Powtarzam: USUNĘŁAM INSTAGRAMA, A NIE KONTO!
Pamiętam nazwę użytkownika i hasło do tego konta. I teraz mam pytanie czy jeżeli znowu zainstaluje aplikacje, to czy dam radę z powrotem się zalogować na to konto?
Konto bylo dla mnie ważne, bo miałam tam dużo zdjęć i bardo zależy mi na jego odzyskaniu! Od razu też proszę o nie pisanie komentarzy typu :"konto na instagramie to nic takiego", "Instagram nie jest taki ważny i potrzebny a strata konta to nic wielkiego" - dla mnie to konto bylo ważne i mam nadzieję że to uszanujecie ❤️
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję.


Konfiguracja: Android / Chrome



<config>Android / Chrome 81.0.4044.111

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
23 kwi 2020 o 13:46
Witam! Jeśli odinstalujesz aplikację, nie będzie to problemem. Wystarczy ponownie pobrać aplikację i przeprowadzić zwykłą autoryzację.
0
Dołącz do nas!