Insta story - obcięte zdj, czarny pasek

Zamknięty
Koffinaa Posty 2 Data rejestracji wtorek 14 maj 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 maj 2019 - 14 maj 2019 o 18:42
LuizaFrytka Posty 83 Data rejestracji środa 19 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 listopad 2019 - 22 maj 2019 o 08:15
Ostatnio na swoich story zauważyłam pewien problem... Gdy coś dodam, to z mojego konta wszystko wygląda w porządku - zdjęcie jest rozciągnięte na cały ekran (jak widać na pierwszym screenie). Gdy z kolei to samo story oglądam z innego konta, ale wciąż na tym samym telefonie (huawei p20 lite), to zdjęcie było jakby przycięte od góry, a na dole jest czarny pasek (screen drugi).

Zrobiłam też ostatnio mini test: te same story wrzuciłam z dwóch różnych telefonów: mój wspomniany wyżej huawei i samsung - story wrzucone z huawei tylko na moim koncie wygląda normalnie, natomiast story wrzucone z samsunga już z każdego konta wygląda tak jak powinno.

Chcę wiedzieć czy to kwestia telefonu (chociaż tak jak wspominałam ze swojego konta zawsze jest w porządku), a z samsunga z perspektywy każdego konta jest ok? Jakieś zmiany ustawień pomogą?

Zobacz również:

1 odpowiedzi

LuizaFrytka Posty 83 Data rejestracji środa 19 październik 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 7 listopad 2019 197
22 maj 2019 o 08:15
Cześć,

Tak, niestety, tak to działa.
Instagram na różnych telefonach działa lekko inaczej, ma inny zestaw funkcji.
Różnice nie są duże, ale widoczne.

Możesz ewentualnie pobawić się rozdzielczością ekranu, ale wątpię, by to miało znaczenie.
0
Dołącz do nas!