Your account has been temporarily locked

Zamknięty
AnnaStaniszewska - Zmodyfikowany dnia 7 maj 2019 o 14:51
Krzychu Posty 85 Data rejestracji poniedziałek 9 maj 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 listopad 2019 - 7 maj 2019 o 08:26
Dzień dobry,
Nie mogę się zalogować na messenger wpisuje mój numer telefonu zmieniam hasło i nic i pokazuje mi to Your account has been temporarily locked We've detected suspicious activity on your Facebook account and have temporarily locked it as a security precaution. It's likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing. Learn more in the Help Center. Over the next few steps we'll walk you through a security check to help secure your account, and let you log back in. A ja nie mam Facebooka w czwartek pisałam wiadomości normalnie i nagle pisze mi wylogowanie się proszę o pomoc dziekuje


Konfiguracja: Android / SamsungBrowser 9.2

1 odpowiedzi

Krzychu Posty 85 Data rejestracji poniedziałek 9 maj 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 4 listopad 2019 145
7 maj 2019 o 08:26
Cześć,

Możliwe, że to pomyłka, możliwe, że ktoś próbował się włamać. Tego się raczej nie dowiesz.
W takich sytuacjach najlepiej odczekać kilka dni i próbować logować się albo odzyskiwać hasło.
0
Dołącz do nas!