Floryday - prośba o opinie [Zamknięty ]

-
Hej,

znacie taki sklep internetowy Floryday? Ktoś coś od nich kupował? Możecie coś o nich powiedzieć?
Zobacz więcej 

5 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Karolina Świdrak , 22 gru 2018
6
Dziękujemy
Fajne rzeczy sprzedają, ale przesyłki bardzo drogie...

Powiedz "dziękuję" 6

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 999

smaria
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 6 marzec 2019
115 -
Po pierwsze długo trzeba czekać, po drugie rzeczy nie są tak ładne, jak na zdjęciu.
Typowa chińszczyzna, nie opłaca się.
smaria
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 6 marzec 2019
115 -
Tu masz sporo hauli zakupowych z opiniami na temat Floryday, niestety wszystkie po angielsku:
https://www.youtube.com/results?search_query=floryday
andruidka
Data rejestracji
czwartek 5 marzec 2015
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
7 luty 2019
73 -
Ja tez słyszałam, że rzeczy raczej niewarte swojej ceny.
1
Dziękujemy
Tak mi się zdaje że ta firma ma powiązania z Very-voga
Na 100% tak jest.
Oszukali mnie. jedna sukienka zrobiona z gorszego materialu, druga ma kolor nie granatowy elektryk, a ciemno-niebiski, nie wyrazisty. A koszt 400 zl. I niema sensu wysłac z powrotem. Raczej policia i sąd.
Skomentuj post KK
0
Dziękujemy
UWAGA! Ostrzegam!Sklep internetowy FLORYDAY !Chińska firma z Hongkongu proponuje produkty w niskiej cenie, za to przesyłka 60-100zł, zwrot kosztuje majątek(bo musi wrócić do Hongkongu). Zamówiłam sukienkę:fatalnie uszyta, szwy puściły w kilku miejscach(dziury!) i nawet nie ma jak zaszyć bo brzegi wystrzępione. Materiał sztywny, szorstki tiul, jak na firanki. Jednym słowem dramat!Chińskie badziewie za wygórowaną cenę
michvl
Data rejestracji
poniedziałek 26 wrzesień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 16 wrzesień 2019
53 -
Przykro mi. Twoja opinia nie jest odosobniona, sporo osób narzeka na Floryday w internecie.
Sukienki z Floryday można znaleźć na Alliexpress za 10% tej ceny.
ViViene_1480
Data rejestracji
poniedziałek 21 październik 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 21 październik 2019
-
Skoro tam kupowałaś, to możesz mi napisać czy te informacje są prawdziwe http://buyercab.com/pl/floryday
Skomentuj post nitka
0
Dziękujemy
Ostrzegam!!!!!!!!!szkoda pieniedzy na ten hlam,bubel i jak go zwal inaczej.Do tej pory nie dostalam zaplaconych butow a bylo to w listopadzie 2018 ,a teraz mamy 30 kwietnia 2019.To jest wielkie oszustwo i naciaganie ludzi.Jeden zakup owszem dotarl ale to byla szmata ktora nadawala sie do mycia podlogi,a ten bubel kosztowal lacznie zkosztami ponad 200 zl.Przestrzegam........nie warto szkoda kasy ,nerwow iczasu na czekanie, a te wszystkie zdjecia sa nieadekwatne do tego co ci przysla.
Skomentuj post MartaBoguszewska
0
Dziękujemy
Ryzyko, ryzyko a ryzyko!
Nie polecam a nikomu.
Chińskie badzewia nech sami kupują.
Skomentuj post Floryday