Jak uzyskać duplikat karty Moja Biedronka? [Rozwiązany]

Zasygnalizuj
-
 Korpi -
Zgubiłam dzisiaj kartę moja biedronka jak odzyskac? Czy sa duplikaty?

5 odpowiedzi

Nie wyrobisz nowej karty na ten sam numer telefonu.
Jaka jest mozliwosc na ten sam numer
> Leszek
Nie trzeba mieć karty. Wystarczy podać numer telefonu podczas płatności przy kasie.

głupota.To nie jest karta płatnicza Rejestracja nowej karty nie powinna być przypisana do konkretnych danych
Data rejestracji
poniedziałek 27 kwiecień 2015
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
28 sierpień 2018
17
Nie, Biedronka nie daje opcji duplikatu karty, trzeba po prostu wyrobić nową kartę od zera.
Natomiast punkty możesz nadal zbierać, wystarczy podawać przy kasie numer telefonu.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
22 wrzesień 2020
7 777
Podając numer telefonu, na który zarejestrowano zgubioną kartę, zbierasz na niej punkty i w sumie wciąż możesz korzystać z rabatów.
to uciążliwe podawanie numeru telefonu dla obu stron,o tym nikt nie pomyślał,moja karta się starła,jedną dałem matce a druga w sumie trzecia nie mam pojęcia ,dostałem nowe karty a nie mogę ich zarejestrować na ten sam numer,do tego logując się zapominając hasła nie dostaje się w ogóle hasła
Trzeba dzwonić zeby ta zgubiona karte dezaktywować i wtedy można nowa na ten sam nr telefonu zalogować
Zgubiłem kartę "mojabiedroinka", w sklepie dostałem nową, ale nie mogę jej aktywować bo nie będę zmieniał numeru telefonu. Proszę o dezaktywowanie poprzedniej kart , którą zniszczono kiedy nie pojawiłem się szybko w sklepie Biedronki w którym ją zostawiłem.
Największa bzdura z tym nr. Wszystko inne odzyskasz na maila, nr telefonu. Karty biedry nie odzyskasz. Pozostaje podawać nr telefonu. Chory system.