Zapomniane hasło do poczty na Onecie [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
sobota 12 maj 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 16 maj 2018
-
Trzy miesiące temu byłam zmuszona zmienić hasło do poczty na Onecie. Teraz padł mi system i niestety po reinstalacji nowego, wszystkie dane z przeglądarki utraciłam bo nie zadziałała prawidłowo synchronizacja w Operze. W tym wszystkie zapamiętane hasła. Konto na Onecie mam od kilkunastu lat i nie miałam potrzeby zmiany sposobu odzyskiwania konta. Miałam ustawione na "Pytanie-Odpowiedź" a tą jak się właśnie okazało, Onet już usunął.
W telefonie nadal mam dostęp do tego konta, ale nie umiem wydobyć hasła wchodząc w ustawienia poczty. Pokazane są jedynie kropki w jego miejscu.
Czy ktoś ma pomysł jak mogę odzyskać hasło zanim skorzystam ze "Zlecenia wymuszenia zmiany hasła" w Onecie?
Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
sprawdzona przez: Anna Dobrzyńska , 16 maj 2018
Data rejestracji
sobota 12 maj 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 16 maj 2018
10
10
Dziękujemy
Skorzystałam z druku "Zlecenie wymuszenia zmiany hasła" w Onecie za pomocą e-mail'a i po niespełna dwóch godzinach miałam dostęp do mojej poczty. Pierwsze co zrobiłam, to podałam alternatywny adres. Na przyszłość będę miała opcję odzysku utraconego hasła.

Powiedz "dziękuję" 10

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1012

Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2367 -
Dobre wieści. Dzięki za informację, jak udało się rozwiązać problem - może dla kogoś okaże się przydatna.
Stre69ga
Data rejestracji
sobota 12 maj 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 16 maj 2018
10 -
Ale chętnie bym poznała jakąś metodę, na "wyłuskanie" hasła z telefonu. Bardzo mnie to zaintrygowało. Ciekawa jestem czy to możliwe, a jeśli tak, to w jaki sposób. Tak więc czekam nadal i może z czasem ktoś się odezwie z jakimś pomysłem.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Webmaster
Ostatnio zalogowany
12 wrzesień 2019
2367
1
Dziękujemy
W zależności od smartfona, jaki posiadasz i wersji systemu, możesz spróbować poszukać w ustawieniach opcji pokazywania haseł.
Stre69ga
Data rejestracji
sobota 12 maj 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 16 maj 2018
10 -
Mam włączone pokazywanie haseł (P 9000, Android 6) , ale najwidoczniej nie działa to na wyskakujące okienka ustawień poczty. Cały czas tkwią tam te małe wredne kropeczki. Zainstalowałam nawet App-kę do pokazywania haseł, ale nic się nie zmieniło.
Dzięki za chęć pomocy.
Pozdrawiam