Candy Crush Saga - problemem jest gra Candy Crush Saga i Soda [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
piątek 1 wrzesień 2017
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
3 wrzesień 2017
-
 Aga -
Od dawna gram w Candy Crush Saga i Candy Crush Soda,ale od kilkunastu miesięcy nie mogę przejść 130 poziomu na Candy Crush Saga, a 52 poziomu na Candy Crush Soda. Proszę o pomoc, bo wściekam się,że nie daję rady. Dzioęki za pomoc.Przeglądałam niby pomoc na You Tube,ale to mi nic nie daje,bo tam pokazują to co ja robię,mnie nie udaje się przejść tych poziomów.

1 odpowiedź

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 23 marzec 2020
5 160
Z doświadczenia wiem - a sama utknęłam kilka razy na wiele tygodni, że za którymś razem wreszcie się uda.

Ostatecznie dokup doładowania i wygraj w ten sposób. Jesli nie chcesz kupowac, korzystaj z codziennych darmowych loterii, w których można zdobyć potrzebne doładowania.
4
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1932

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
5 160 > julkab
Najnowsza informacja z tego wątku mówi, że jest 2825 etapów :-)
>
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany

To wynika z tego, że przejście wszystkich poziomów zajmie mi kilka lat, ;) tym bardziej,że jak wspomniałam utknęłam na 191 poziomie i ani rusz
>
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany

Witaj!! :) Trzeba mieć nie lada spokojne usposobienie,aby grać w Candy Crush Saga ;) Pisałam,że utknęłam na 191 poziomie,a dzisiaj nagle przeszłam za jednym zamachem 24 poziomy. To tylko tyle,do usłyszenia.Pozdrawiam. :)
> julkab
Aga
Jestem na 1593 poziomie. Pozdrawiam :)
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 kwiecień 2020
3 393
Bardzo często zdarza mi się taka sytuacja. Męczę się z jednym poziomem kilka miesięcy, a potem nastepne przelatują jeden po drugim. Gratulacje!