Czy mogę usunąć ocenę lub opinię ze swojej strony na FB? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
środa 24 sierpień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 24 sierpień 2016
-
Cześć,

Dostałam negatywną opinię na FB i chcę ją usunąć. Mogę to zrobić?

4 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 maj 2020
6 101
Dzień dobry,

ocenę lub opinię można zgłosić do Facebooka, który przeanalizuje zgłoszenia i zareaguje bądź nie. Na opinie można zareagować w komentarzu. Facebook nie daje możliwości samodzielnego usunięcia opinii lub recenzji.
5
Dziękujemy
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

A na jakiej podstawie, w jakich sytuacjach Facebook usuwa opinie?
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 maj 2020
6 101
Facebook usuwa opinie niezgodne ze Standardami społeczności Facebooka.
To co mam zrobić, jeśli ta opinia jest dla mnie niekorzystna?
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 maj 2020
6 101
Zgłosić ją do Facebooka. W prawym górnym rogu jest strzałka - rozwiń ją i wybierz opcję Zgłoś.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 kwiecień 2020
3 853
Możesz zgłosić, ale FB raczej nie usunie opinii tylko dlatego, że jest dla Ciebie niekorzystna.

Musiałaby być niezgodna z regulaminem, obrażać Cię, naruszać Twoje dobre imię.
Jeśli opinia jest dla Ciebie niekorzystna, ale rzetelna i zgodna z regulaminem, FB nie usunie jej tylko dlatego, że tego chcesz.

Raczej zadbaj o to, żeby na stronie pojawiło się więcej opinii, korzystnych. Wtedy ta jedna, niekorzystna zginie w tłumie.
wystarczy wejść w w zakładkę obok wiadomości "edytuj informacje o stronie" i zmienić kategorię na "inne". Strona nie może być w kategorii " firmy lokalne" oraz "firmy i organizację". Jeżeli zmienimy kategorią na inną niż te dwie to zniknie opcja dodawania recenzji i opinii. Pozdrawiam.
Data rejestracji
środa 24 sierpień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 24 sierpień 2016

Kamil, to jest jakaś nowa funkcjonalność? Kiedy nie można było zmieniać kategorii. Czy jak zmienię na inną to znikną wtedy wszystkie opinie, nawet te pozytywne? A może jest opcja,m aby zachować te dobre?