Automatyczne zapisywanie haseł Google Chrome

Zamknięty
BeataEwa Posty 1 Data rejestracji sobota 1 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2015 - 1 sie 2015 o 13:04
 roost - 3 sie 2015 o 15:25
Automatyczne zapisywanie haseł GooGle Chrome w komputerze bez zadawania uciążliwych, każdorazowych pytań.
Współużytkuję PC w obywatelem Niemiec, który trzepie moje hasła bez litości.
Ja też się rewanżuję bez litości, potrzebuję hasło na jego pocztę, gdzie wykorzystuje moje prywatne informacje i info. Chcę temu zapobiec i usunąć niepożądane przeze mnie treści.
Próbowałam przez Waszą stronkę :
Google Chrome – zapisuj hasło automatycznie (bez pytania),
ale nie zapisuje się i co gorsza pyta dalej za każdym razem

Proszę o pomoc, ewentuanie zrzut ekranu, gdzie mam wpisać ""chrome://flags/"
bo może to robię w niewłaściwiym miescu. HHellllpppp!!!

Ewentualnie moglibyście polecić mi Państwo dobry program do przechwytywania haseł z niemieckiej strony. On ma dostęp do mojego hasła i na pocztę i fejsa, bo sobie odczytał w "zarządzaniu Hasłami"

2 odpowiedzi

chrome://flags/ trzeba wpisać w pasek adresu, czyli tam gdzie się znajduje adres strony internetowej.

W praktyce to działa tak, że logujesz się na swoje gmail, potem otwierasz nowe okno w przeglądarce i w pasku adresu (białe pole na górze) wklejasz komendę chrome://flags/ i dajesz enter

natomiast jeśli chcesz to zrobić na komputerze w pracy, to możliwe, że zarządca sieci zablokował niektóre opcje. 

Jakby co, tu jeszcze sam Google daje instrukcję https://support.google.com/chrome/answer/95606?hl=pl w podpunkcie Decydowanie o tym, czy hasła mają być zapisywane - Komputer
0
w tym dokumencie pod tym linkiem jest opisane w punkcie Wyświetlanie zapisanych haseł, jak się dostać do haseł.
0
ale jak korzystasz z jednego kompa z kimś to nie jest tak, że każdy się loguje przez swoją sesję? no bo jak ta druga osoba się loguje na swojej sesji np w Windows (bo chodzi o system Windows tak?) no to wtedy nie ma jak się dostać do haseł.
0
Dołącz do nas!