Problem z messengerem

Zamknięty
natalaa - Zmodyfikowany dnia 21 lis 2022 o 10:21
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 25 lis 2022 o 21:23

witam mam poważny problem, mój partner posiada konto tylko i wyłącznie na messengerze, niestety ma podany numer telefonu który jest na razie zablokowany przez sieć i nie ma do niego dostępu teraz, niestety jak zmienił numer, nie podał żadnego numeru nowego, bądź maila przez który można sie zalogować. moje pytanie brzmi następująco czy da sie coś z tym zrobić? jakoś zalogować? bądż jakoś zresetować tak by dało sie na niego zalogować? dodam że stało sie to gdy ja się przelogowałam na swoje konto, pomimo że nigdy nie miałam takiego problemu żeby nie móc sie przełączyć na inne konto bez podawania hasła (partner również  nie pamięta hasła do messengera) prosze o szybki kontakt. pozdrawiam Natalia 

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
25 lis 2022 o 21:23

Cześć! Obawiam się, że jedynym realistycznym sposobem odzyskania tego konta jest odblokowanie numeru telefonu partnera (ponieważ nie podał on żadnego alternatywnego adresu e-mail).

0
Dołącz do nas!