Messenger - po aktywacji FB nie można do mnie wysłać wiadomo

Zamknięty
Justmbiel - 21 lut 2022 o 15:15
 klonik - 16 kwi 2022 o 23:14
Dzień dobry,

Dezaktywowalam Fb. Po ponownej aktywacji na messengerze moje kontakty nie mogą do mnie wysłać wiadomości , pojawia się komunikat : ta osoba jest niedostępna w messengerze.
Nikogo nie blokowalam
Dziwne jest to że da się dzwonić , ja mogę napisać ale te osoby do mnie nie.
Bardzo proszę o pomoc.

Konfiguracja: Android / Chrome 98.0.4758.101

5 odpowiedzi

Nie no, naprawdę jedyną radą przez jakiś błąd messengera jest założenie nowego konta, które ma się od 11 lat? Mam dokładnie ten sam problem, zrobiłam dokładnie to samo - zdezaktywowałam facebooka i messengera jednak aktywowałam OBA portale ponownie i moi znajomi nie mogą do mnie pisać. Co robić?
0
Mam dokładnie tak samo, próbowałam aktywować FB i Messenger osobno i dalej to nic nie daje… próbowałam wielokrotnie zgłaszać błąd to FB ale oczekiwanie na odpowiedz jest jak studnia bez dna…
0
Mam dokładnie tą samą sytuacje ktoś sobie poradził?
Oczywiście rada z założeniem nowego konta jest totalnym idiotyzmem
0
poradził sobie z tym ktoś? u nie taki sam problem
0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 690
22 lut 2022 o 16:22
Cześć! Dzieje się tak, ponieważ teraz Messenger jest obowiązkowo połączony z Facebookiem. Wiele osób nie może uzyskać dostępu do Messengera bez Facebooka, jeśli wprowadzili jakieś zmiany. Radzę założyć nowe konta na Facebooku i Messengerze i dodać tam wszystkie stare kontakty.
-4
Dołącz do nas!