Jak zalogować messengera bez FB

Zamknięty
Annatola Posty 1 Data rejestracji piątek 9 sierpień 2019 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 9 sierpień 2019 - Zmodyfikowany dnia 9 sie 2019 o 16:56
 annatola - 11 sie 2019 o 22:54
Czy możecie mi pomóc - nie mam fb ale mam messengera, do którego logowałam się za pomocą nr tel który zmieniłam. zainstalowałam messengera na nowym chciałam się zalogować a on ze zaloguj się przez nr telefonu Mam komunikat: że numer został użyty i pytanie To jest nadal twój numer telefonu? klikam tak i kontynuuj. Potwierdź numer telefonu i klikam kontynuuj. Trwa uzyskiwanie kodu się kreci otwiera ekran do wprowadzenia kodu i ........................... nic. nie przychodzi sms z kodem. Klikam wyślij kod ponownie i .......... to samo . sms nie przychodzi. Co robić?

2 odpowiedzi

zulu5 Posty 245 Data rejestracji czwartek 2 kwiecień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 151
9 sie 2019 o 16:47
Cześć,

No ale jeśli on cię pyta, czy to jest nadal twój numer telefonu, to jemu chodzi o ten stary chyba?
I kod weryfikacyjny też jest wysyłany na stary numer.
0
Ale numer telefonu nam ten sam ten stary z numerem nic się nie dzieje. Ja zmieniłam telefon w sensie model telefonu.
0
Dołącz do nas!