Problem z dodawaniem zdjęć na Instagram

Rozwiązany
Smolka - 29 paź 2018 o 22:15
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 30 paź 2018 o 13:01
Dzień dobry,

Posiadam od dawna prywatne konto na Instagramie. Niedawno założyłam tez sobie profil firmowy mojej działalności. Po założeniu konta firmowego dodałam zdjęcie i wszystko było ok. Następnego dnia gdy chciałam dodać kolejne zdjęcie wyświetlił mi się komunikat „spróbujemy ponownie,kiedy połączenie będzie lepsze”. Próbowałam na wifo, na transmisji, na wifi w innym mieszkaniu, próbowałam uruchomić ponownie telefon, wylogować się, odinstalować i ponownie zainstalować aplikacje na telefonie. Nic nie pomaga. Każde zdjęcie które próbuje dodać kończy się takim komunikatem. Mogę dodawać relacje, lajkowac i klikać follow. Do tego na prywatnym koncie zdjęcia dodają się bez problemu. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy mogę to jakoś naprawić? To trwa już 3-4dni. Telefon to IPhone 8


Zobacz również:

1 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
30 paź 2018 o 13:01
Trudny do odtworzenia problem. Czy konto firmowe jest połączone z Facebookiem?

Na tej stronie możesz zobaczyć, czy wiele osób ma podobny problem i na tej podtswie uznać np. że kłopot leży po stronie IG i pozostaje jedynie czekać na rozwiązanie.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

13