Jak przywrócić zamknięte okno w Google Chrome

Rozwiązany/Zamknięty
confessa - Zmodyfikowany dnia 8 sty 2019 o 10:31
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 - 20 sty 2017 o 09:44
Witajcie,

Pomocy bardzo pomocy! Zamknęłam sobie niechcacy okno w Chrome jak się to przywraca?
Zobacz również:

2 odpowiedzi

Cześć,

A jeśli okno zostało zamknięte z np: 10cioma zakładkami to czy w historii znajde całe okno do przywrócenia? za późno już by korzystać z "Niedawno używane karty"?
20
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
4 sty 2017 o 08:10
Ctrl+ Shift + T - przywraca ostatnio zamknięte karty.

Jeżeli piszesz, że za późno już na korzystanie z Niedawno używane karty, to pozostaje Ci przejrzenie Historii.

Zmień ustawienia Chrome'a, aby po takim incydentalnym zamknięciu, karty powróciły. Wielokropek > Ustawienia > Po uruchomieniu > Kontynuuj tam, gdzie skończyłem.
0
Maciej > Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021
4 sty 2017 o 22:58
"Kontynuuj tam, gdzie skończyłem." - tą opcję mam zawszę włączoną.
Bardziej chodzi mi o sytuację że miałem otwarte drugie okno i musiałem zrestartować laptopa więc zamknąłem chrome i po ponownym uruchomieniu laptopa zamiast otworzyć dwa rożne okna otworzyłem dwa takie same i zanim się zorientowałem o tym to zdążyło zniknąć właściwe okno do otwarcia z "ostatnio zamkniętych kart".
I pytanie czy jeśli okno zniknie z tych "ostatnio zamkniętych kart" to czy można znaleźć potem w historii całe okno wraz z kartami które były w tym oknie?
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
20 sty 2017 o 09:44
To już wtedy jest kłopot, bo karty zostały otwarte w różnym momencie, więc nie wyświetlają się w historii koło siebie.

Gdy zamykasz okna w Chrome, a potem je otwierasz w Historii jest opcja przywrócenia kart, ale jak zniknie, to już przepadło. Tu jest więcej o tej opcji: https://pl.ccm.net/faq/10117-chrome-jak-otworzyc-ostatnio-otwarte-okna
0
Dołącz do nas!