Czy Mac wystarczy do gier komputerowych?

Rozwiązany/Zamknięty
Gukel - 5 lis 2014 o 10:05
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 - 12 gru 2014 o 14:17
Witam, planuję kupić komputer, ale dużo gram w gry komputerowe, więc potrzebuję dobrego sprzętu, czy Msc się nada?

7 odpowiedzi

Zależy od gry, na przykład w Wiedźmina na Macu nie pograsz, za duże wymagania graficzne. Jak chodzi o kompa do gier, to raczej i tak nic gotowego nie będzie wystarczające. Najlepiej składak, ale z dobrych elementów, czyli na pewno procesor Intel Core, 16 GB Ramu, no i jak się da to dwie karty graficzne. Nie warto wydawać kasy na Maca, jak komputer ma CI służyc do gier. Pozdrawiam,
WilkRobert Posty 325 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 20 marzec 2019 278
5 lis 2014 o 14:37
Nie Mac, zdecydowanie nie, albo mocny komputer albo konsola.
a laptop wystarczy? jakie parametry by musiał mieć?
Ogólnie to nie, raczej się nie nadają, chociaż czytałem, że Acer Aspire V15 Nitro by się nadał, tylko że kosztuje z jakieś 4 tysiące, ja uważam, że najlepiej mieć dwa kompy, jeden stacjonarny do gier, a drugi laptop do pracy/Internetu itd, bo jak masz jeden i na nim ciągle gracz to go prędzej czy później zajedziesz.
ja CI polecam konsolę, bo wyjdzie Cię to taniej i nie będziesz ciągle używał jednego sprzętu, tzn wiesz znam ludzi, którzy na Macu grają w Diablo III, no ale ja uważam, że mieć jeden sprzęt do wszystkeigo to zły pomysł, moim zdaniem dobry komputer (niekoniecznie mac) + konsola np PS4
moto-rowy Posty 159 Data rejestracji czwartek 11 grudzień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 18 marzec 2019 414
11 gru 2014 o 10:42
Mac ma spoko grafiki, ale przede wszystkim przecież na Maca jest mało gier, jak wychodzą to na PC z Windowsem przecież. Jak dla mnie konsola
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
12 gru 2014 o 14:17
nie chodzi o to czy się nada czy nie tylko jak pisze moto-rowy jest mało gier, tu masz listę https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Gry_na_platform%C4%99_Mac_OS
Dołącz do nas!