Darmowe mapy offline na Androida

Rozwiązany/Zamknięty
skaczacypies Posty 63 Data rejestracji piątek 10 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 23 wrzesień 2016 - 22 paź 2014 o 11:27
 Anonimowy - 24 mar 2017 o 09:49
Czy ktoś zna jakieś darmowe mapy z nawigacją działające bez internetu na Androida? Bo Mapy Google mimo fajnych opcji bez neta są jednak porażką.
Zobacz również:

6 odpowiedzi

Misialinka Posty 300 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 27 grudzień 2018 219
3 sty 2017 o 12:39
Darmowe i bez internetu są may MAPS ME i jest to super aplikacja. Korzysta z map Google, więc precyzyjnie wskazuje trasę, ma bogatą bazę punktów, więc wystarczy wpisać "dworzec Katowice", nie trzeba znać dokładnego adresu. Do tego ma komunikaty głosowe, opcję pieszą i rowerową. Polecam!
9
Tylko w MapsME trzeba pamiętać, żeby pobrać odpowiednie kraje przed wyjazdem.
0
Mieszek Posty 104 Data rejestracji poniedziałek 15 wrzesień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 8 grudzień 2015 75
Zmodyfikowany przez Mieszek dnia 22/10/2014 o 11:49
Hej, ja Ci polecam mapy Nokia HERE, które ukazały się na Androida wczoraj (https://pl.ccm.net/news/373-mapy-nokia-here-w-wersji-na-android tutaj o tym czytałem), bo działają offline (tylko wcześniej musisz sobie zapisać trasę lub obszar mając dostęp do Wi-Fi na przykład) i jako użytkownik również WIndows Phone wiem, że na tych telefonach działały be zarzutu, więc na Androidzie na bank też. Jedyne co, to warto poczekać, aż w Google Play pojawi się oficjalna i stabilna wersja. Jeśli chcesz już jednak spróbować w wersji beta, to możesz pobrać mapy HERE stąd. Mapy są dostępne na niemal wszystkie telefony z Androidem, chociaż są minimalne wymagania: Android Jelly Bean i co najmniej 1 GB RAM-u. Miłego używania.
0
Gregmajster Posty 15 Data rejestracji poniedziałek 20 październik 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 29 styczeń 2016 49
22 paź 2014 o 11:56
Ja również polecam mapy HERE. Są niezawodne, Nokia naprawdę stworzyła świetną nawigację. Mapy możesz zapisać sobie w pamięci lokalnej telefonu, więc nie potrzebujesz dostępu do Internetu w trakcie ich używania. Działają płynnie i na moim telefonie zdecydowanie szybciej, niż Mapy Google. Linki masz już do pobrania od Mieszka w innym poście, ale jakbyś miał problemy i chciał krok po kroku zobaczyć, jak instalować pliki APK, to tu masz na przykładzie tych map poradnik: https://www.download.net.pl/darmowa-nawigacja-offline-here-juz-na-androida/n/4987/
0
Meastrio Posty 402 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 1 sierpień 2017 286
23 paź 2014 o 09:25
Ja próbowałem kiedyś map Sygic, sa oparte na TomTomie, działają offline i są po polsku.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
9 sty 2017 o 13:08
0
Mapy Google też są już dostępne w wersji offline.
0
Tu masz instrukcję jak korzystać z google offline

https://pl.ccm.net/faq/7586-google-maps-na-android-jak-korzystac-z-map-offline
0
Moje doświadczenia z Google Maps w trybie offline nie są najlepsze, raz działa, raz nie. MAPS ME to jest najlepsza opcja, jeśli nie masz dostępu do internetu, najbardziej pewna i niezawodna.
0
Dołącz do nas!