Windows Phone czy Android - co wybrać? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Mefka - 20 sie 2014 o 15:32 - Ostatnia odpowiedź:  ozi
- 17 gru 2015 o 14:05
Witam

Chcę kupić smartfon, ale nie wiem, co wybrać. Na iOS mnie nie stać, dlatego do wyboru mam tylko te dwa, który polecacie?
Zobacz więcej 

18 odpowiedzi

0
Przydatny
Jak dla mnie Windows Phone, dlatego, że Windows Sklep jest o wiele bardziej przejrzysty, lepiej zorganizowany itd.
0
Przydatny
no ale za to telefony z Androidem są tańsze i jest ich większy wybór
teraz już wcale nie ma takich różnic, poza tym, jak chcesz mieć dobry telefon z Androidem to i tak musisz sporo zapłacić.
szokobons 106 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji 12 grudzień 2015 Ostatnio zalogowany - 21 sie 2014 o 12:45
0
Przydatny
Tak, ale Windows Phone jest bezpieczniejszy, mniej wirusów jest na niego, ja mam Windows Phone i jestem zadowolony, w życiu bym nie zamienił na Android, który mają wszyscy, więc usługa gorsza
0
Przydatny
Androida, bo go możesz zrootować i mieć dostęp do innych opcji
Kert2 140 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 21 sie 2014 o 17:20
0
Przydatny
dla mnie Windows Phone jest bardziej intuicyjny, no ale jak lubisz grzebać w telefonie, zmieniać widżety itd to lepszy jest Android, zależy jakie masz kryteria
czerwoniak 117 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji 14 styczeń 2016 Ostatnio zalogowany - 22 sie 2014 o 12:24
0
Przydatny
dla mnie Nokia Lumia to jest naprawdę spoko, solidny telefon, a z kolei smartfony z Androidem może i są tańsze, ale co z tego, jak chcesz mieć solidny telefon to i tak musisz wydać, nawet z Androidem, więc i tak płacisz i tak, poza tym z androidem często jakieś kiepskie podróbki chińskie sprzedają, serio, ja bym się zastanowił nad Windows Phone
zielony 144 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji środa 12 październik 2016 Ostatnio zalogowany - 25 sie 2014 o 12:58
0
Przydatny
jasne, wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania wobec telefonu, ale Windows Phone wcale nie jest zły,moim zdaniem działa lepiej nawet niż system Windows w kompach hahaha
0
Przydatny
wow, ile odpowiedzi, wielkie dzięki, tylko mi teraz powiedzcie telefony z Windows Phone można kupić tylko na abonament w salonach czy można też osobno?
Przemsza - 25 sie 2014 o 16:38
0
Przydatny
nie no, na allegro można kupić bez problemu i bez simlocka, nie trzeba się ładować w abonamenty
0
Przydatny
Windows Phone można kupić jak Android tylko ich mniej, ale np dziś czytałem, że Huawei już nie chce współpracować z Windows Phone
Misialinka 296 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji poniedziałek 21 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 1 wrz 2014 o 11:18
0
Przydatny
ja odkąd przeczytałam, że Windows zwraca kasę za wadliwe apki, to bym się zastanowiła nad Windows Phone jednak http://pl.ccm.net/news/246-letnie-porzadki-w-sklepie-windows
Karolllla 2904 Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 21 maj 2018 Ostatnio zalogowany - 1 wrz 2014 o 13:30
0
Przydatny
Ja mam Samsunga Galaxy i uważam, że to bardzo intuicyjny telefon. Kiedyś bawiłam się Windows Phonem i było dużo trudniej.

W Androidzie doceniam to, że jest prosty w obsłudze, intuicyjny, aplikacje są za darmo.
0
Przydatny
Z Windows Phone trochę jak z Windowsem na komputer, tu już nie wspierają, tu coś nie działa, tu zaśmiecony sklep, nieee, zdecydowanie nie polecam, lepiej oszczędzać na iPhone'a a w międzyczasie używać Androida
0
Przydatny
Ja też myślę, że Android.
andrew romo - 6 lis 2014 o 17:05
0
Przydatny
zależy też ile chcesz wydać co nie, bo telefony z Windows Phone są jednak drogie, a jakiś byle jaki telefonik z Androidem tanio zawsze znajdziesz
0
Przydatny
Telefony z androidem są dużo tańsze. To też jest jakiś argument :)
0
Przydatny
jak lubisz Nokie to nie ma wyjścia - Windows Phone, poza tym Nokie z reguły są solidniej zrobione i jest spoko wyświetlacz.

Ja przyznam, że jak nie jestem fanem Windowsa na komputer, to uważam, że na urządzenia mobilne jak najbardziej.