Windows Phone czy Android - co wybrać?

Rozwiązany/Zamknięty
Mefka - 20 sie 2014 o 15:32
 ozi - 17 gru 2015 o 14:05
Witam

Chcę kupić smartfon, ale nie wiem, co wybrać. Na iOS mnie nie stać, dlatego do wyboru mam tylko te dwa, który polecacie?

17 odpowiedzi

Jak dla mnie Windows Phone, dlatego, że Windows Sklep jest o wiele bardziej przejrzysty, lepiej zorganizowany itd.
0
no ale za to telefony z Androidem są tańsze i jest ich większy wybór
0
teraz już wcale nie ma takich różnic, poza tym, jak chcesz mieć dobry telefon z Androidem to i tak musisz sporo zapłacić.
0
szokobons Posty 106 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 grudzień 2015 80
21 sie 2014 o 12:45
Tak, ale Windows Phone jest bezpieczniejszy, mniej wirusów jest na niego, ja mam Windows Phone i jestem zadowolony, w życiu bym nie zamienił na Android, który mają wszyscy, więc usługa gorsza
0
Androida, bo go możesz zrootować i mieć dostęp do innych opcji
0
Kert2 Posty 140 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 3 kwiecień 2017 232
21 sie 2014 o 17:20
dla mnie Windows Phone jest bardziej intuicyjny, no ale jak lubisz grzebać w telefonie, zmieniać widżety itd to lepszy jest Android, zależy jakie masz kryteria
0
czerwoniak Posty 115 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 110
22 sie 2014 o 12:24
dla mnie Nokia Lumia to jest naprawdę spoko, solidny telefon, a z kolei smartfony z Androidem może i są tańsze, ale co z tego, jak chcesz mieć solidny telefon to i tak musisz wydać, nawet z Androidem, więc i tak płacisz i tak, poza tym z androidem często jakieś kiepskie podróbki chińskie sprzedają, serio, ja bym się zastanowił nad Windows Phone
0
zielony Posty 144 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 12 październik 2016 72
25 sie 2014 o 12:58
jasne, wszystko zależy od tego, jakie masz oczekiwania wobec telefonu, ale Windows Phone wcale nie jest zły,moim zdaniem działa lepiej nawet niż system Windows w kompach hahaha
0
wow, ile odpowiedzi, wielkie dzięki, tylko mi teraz powiedzcie telefony z Windows Phone można kupić tylko na abonament w salonach czy można też osobno?
0
nie no, na allegro można kupić bez problemu i bez simlocka, nie trzeba się ładować w abonamenty
0
Windows Phone można kupić jak Android tylko ich mniej, ale np dziś czytałem, że Huawei już nie chce współpracować z Windows Phone
0
Misialinka Posty 300 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 27 grudzień 2018 219
1 wrz 2014 o 11:18
ja odkąd przeczytałam, że Windows zwraca kasę za wadliwe apki, to bym się zastanowiła nad Windows Phone jednak https://pl.ccm.net/news/246-letnie-porzadki-w-sklepie-windows
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
1 wrz 2014 o 13:30
Ja mam Samsunga Galaxy i uważam, że to bardzo intuicyjny telefon. Kiedyś bawiłam się Windows Phonem i było dużo trudniej.

W Androidzie doceniam to, że jest prosty w obsłudze, intuicyjny, aplikacje są za darmo.
0
Z Windows Phone trochę jak z Windowsem na komputer, tu już nie wspierają, tu coś nie działa, tu zaśmiecony sklep, nieee, zdecydowanie nie polecam, lepiej oszczędzać na iPhone'a a w międzyczasie używać Androida
0
Ja też myślę, że Android.
0
andrew romo
6 lis 2014 o 17:05
zależy też ile chcesz wydać co nie, bo telefony z Windows Phone są jednak drogie, a jakiś byle jaki telefonik z Androidem tanio zawsze znajdziesz
0
Telefony z androidem są dużo tańsze. To też jest jakiś argument :)
0
jak lubisz Nokie to nie ma wyjścia - Windows Phone, poza tym Nokie z reguły są solidniej zrobione i jest spoko wyświetlacz.

Ja przyznam, że jak nie jestem fanem Windowsa na komputer, to uważam, że na urządzenia mobilne jak najbardziej.
0
Dołącz do nas!