Nie mogę dodać anonimowego posta na fb

Zamknięty
DarkLady17 - 13 mar 2023 o 10:56
 Blu - 13 lip 2023 o 17:55

Cześć Nie mogę dodać anonimowego posta na Facebooku. Nie mam suwaka ani innego przycisku z tą opcją gdy chce pisać posta. Widzę że grupa ma udostępniona możliwość publikowania anonimowo. Ten sam problem występuje z każdą inną grupa. Telefon zaktualizowany aplikacja też. Co mogę dalej z tym zrobić?

11 odpowiedzi

Uzytkownik
23 mar 2023 o 14:59

Mam ten sam problem nie pomogla zmiana żadnych ustawien, zalogowanie z przegladarki innego telefonu czy odinstalowanie aplikacji i wyczyszczenie jej pamięci. A na grupie codziennie pojawią się od kilku do kilkunastu takich postów więc możliwość jest.

11

Znalazłeś przyczynę?

2

Mam ten sam problem na wszystkich grupach i nie jest to wina administratora danej grupy bo jak napisane wyżej problem

dotyczy wszystkich grup nie jednej wiec jest to wina fb ale cholera wie co dokładnie? Jakiś ban od Fb?ktos rozwiązał problem? 

7

Up

0

Czy już Pan znalazł może rozwiązanie?? Ja się męczę z tyk tematem od dłuższego czasu ... I nic .. 

4
DarkLady17
14 mar 2023 o 18:36

Problem pojawia się na każdej grupie. Wiem że są publikowane posty anonimowe przez innych członków 

2

Także mam to samo. Kiedyś mogłam dodawać a od pewnego czasu nie. Nie naruszam zasad fb. Zgłaszałam błąd 2 razy na przestrzeni 2 miesięcy a facebook milczy i zlewa temat. Podejrzewam że to jakaś cicha blokada?

1

Mam to samo. Rozwiązałeś problem?

0

u mnie to samo, brak opcji...ktos znalazl rozwiazanie?

0

Mam to samo, widzę na grupie posty anonimowe, natomiast ja nie mam takiej możliwości. O co tu chodzi? 

0

Mam to samo???? ktoś znalazł rozwiązanie?

0

Witaj. Mam to samo, nie wiem o co chodzi. Z jednej grupy dostałam odp,że nie mam ograniczeń, abym zrobiła aktualizacje. Ale to nic nie dało.... 

0

czytać potrafisz? Są dostępne...dzień w dzień. Więc nie truj o adm..

-4
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
13 mar 2023 o 16:14

Dzień dobry! Sprawdź, może być kilka powodów, dla których nie masz tego slidera. Być może administrator grupy wyłączyła anonimowe publikowanie. Lub administrator zabroniła publikowania anonimowych wiadomości. W każdym razie możesz skonsultować się z administratorem ...

-83
Dołącz do nas!