Nowe w MacOS, jakie są Twoje aplikacje, które musisz mieć?

Zamknięty
khogawani Posty 1 Data rejestracji czwartek 1 wrzesień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 20 wrzesień 2022 - 1 wrz 2022 o 18:08
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 3 wrz 2022 o 16:21
Właśnie dostałem MacBooka po latach korzystania z laptopa z systemem Windows. Jestem nowy w tej sprawie MacOS, więc jestem ciekawy, jakie są niezbędne aplikacje, które powinieneś mieć tutaj. Daj mi znać, co polecasz.

Planuję używać tego do tworzenia stron internetowych, ale także do ogólnych zastosowań, takich jak oglądanie programów, praca w szkole itp. Jeszcze nic nie zrobiłem, ponieważ chcę się upewnić, że wszystko skonfiguruję najpierw.

Możesz także polecić inne rzeczy dla programistów internetowych, jeśli używasz do tego swojego Maca. Nie mogę się doczekać, aby jak najlepiej wykorzystać tę maszynę.

FYI Używam układu Apple Silicon (M2) w MacBooku Air.

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
3 wrz 2022 o 16:21

Cześć! Myślę, że ważne zabezpieczyć Mac przed wirusami i plikami "Junk". Na przykład możesz użyć programu Cleanup My System.

0
Dołącz do nas!
Zobacz również