Założenie konta xbox 360 live

Zamknięty
Freddy_9439 Posty 1 Data rejestracji piątek 4 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 luty 2022 - 4 lut 2022 o 23:51
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 7 lut 2022 o 13:51
Dzień dobry,
Jak mam.zalozyc nowe konto w xbox360 live nie umiem nie mam wogule utworzonego konta Microsoft czy ktos jest mi w stanie pomoc.
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
7 lut 2022 o 13:51
Cześć! Najpierw musisz utworzyć konto Microsoft .NET Passport .

W tym celu zaloguj się do swojego komputera jako administrator.

Kliknij menu „Start” systemu Windows > „Panel sterowania” i wybierz „Konta użytkowników”. Otworzy się okno „Konta użytkowników”.

Kliknij konto użytkownika, dla którego chcesz uzyskać paszport .Net. Pojawi się nowy ekran z pytaniem „Co chcesz zmienić w swoim koncie?”

Kliknij łącze „Skonfiguruj moje konto, aby korzystać z paszportu .NET”. Otworzy się „Kreator .Net Passport”.

W przypadku komputerów w domenie wybierz kartę „Zaawansowane” w oknie „Konta użytkowników” i kliknij łącze „Kreator .NET Passport”.

Kliknij „Dalej”, aby rozpocząć konfigurację konta .Net Passport.

Wybierz jedną z dostępnych opcji „Użyj mojego istniejącego adresu e-mail” lub „Zarejestruj bezpłatny adres e-mail MSN Hotmail”, a następnie kliknij „Dalej”.

Kontynuuj wprowadzanie swoich danych osobowych zgodnie z monitami kreatora, aż do zakończenia pracy kreatora. Masz teraz konto .Net Passport.

Następnie musisz utworzyć swój profil offline na Xbox. Wykonaj następujące kroki:

1. Naciśnij A, aby użyć domyślnej opcji Utwórz profil offline.

2. Wybierz urządzenie pamięci i naciśnij A.

Po naciśnięciu przycisku A pojawi się ekran klawiatury i monit o wprowadzenie nazwy profilu gracza.

3. Utwórz nazwę swojego profilu gracza i naciśnij przycisk Start.

4. Po wpisaniu swojego imienia i nazwiska możesz wykonać jedną z następujących czynności:

• Naciśnij przycisk przewodnika na kontrolerze

• Podświetl przycisk Gotowe na ekranie i naciśnij A na kontrolerze

Po naciśnięciu przycisku Gotowe (lub po prostu naciśnięciu przycisku Start na kontrolerze — wynik jest taki sam), otworzy się ekran Obraz gracza.
0
Dołącz do nas!