Nie można monitorować GPU w dopalaczu MSI

Zamknięty
bikasehel Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 31 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 2 luty 2022 - 31 sty 2022 o 11:32
bikasehel Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 31 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 2 luty 2022 - 2 lut 2022 o 09:31
Witam, mam laptopa, którego używam jako drugie urządzenie, jednak zauważyłem, że po aktualizacji okien, dopalacz MSI nie pokazuje mi użycia GPU, GPUTemps lub użycia VRAM na dedykowanym GPU, opcja monitorowania, która całkowicie zniknęła w dopalaczu , ostatnio sformatowałem laptopa i na starej wersji Windows 10 działał dobrze (zainstalowałem najnowsze sterowniki NVIDIA, 511.23), jednak po aktualizacji do Windows 10 wersja 20H2 nie widzę nic w dopalaczu, nawet menedżer zadań może pokazać mi temps GPU. Jakieś pomysły, co to może być? GTX 960M nadal powinien być obsługiwany, wciąż ma najnowsze sterowniki.

Okular:

Procesor: rdzeń i5 6300HQ

Karta graficzna: GTX 960M

1 odpowiedzi

bikasehel Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 31 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 2 luty 2022
2 lut 2022 o 09:31
Witam, mam laptopa, którego używam jako drugie urządzenie, jednak zauważyłem, że po aktualizacji okien, dopalacz MSI nie pokazuje mi użycia GPU, GPUTemps lub użycia VRAM na dedykowanym GPU, opcja monitorowania, która całkowicie zniknęła w dopalaczu , ostatnio sformatowałem laptopa i na starej wersji Windows 10 działał dobrze (zainstalowałem najnowsze sterowniki NVIDIA, 511.23), jednak po aktualizacji do Windows 10 wersja 20H2 nie widzę nic w dopalaczu, nawet menedżer zadań może pokazać mi temps GPU. Jakieś pomysły, co to może być? GTX 960M nadal powinien być obsługiwany, wciąż ma najnowsze sterowniki.

Okular: https://9apps.onl/homepage/

Procesor: rdzeń i5 6300HQ

Karta graficzna: GTX 960M

I got this,...
0
Dołącz do nas!