Zmień skrót układu klawiatury

Zamknięty
ashrimega Posty 2 Data rejestracji czwartek 20 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 23 styczeń 2022 - 20 sty 2022 o 17:23
ashrimega Posty 2 Data rejestracji czwartek 20 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 23 styczeń 2022 - 23 sty 2022 o 08:29
Dość często przełączam się między układem klawiatury qwerty i dvorak. Chcę ustawić makro, aby przełączać się między nimi.

Windows pozwala ustawić skróty do przełączania się do niektórych układów za pomocą modyfikatora i liczby, ale oznaczałoby to, że potrzebuję dwóch makr, aby przełączać się między nimi.

System Windows ma opcję ustawienia skrótu do przełączania układów, ale jest to jedna z 3 opcji, z których wszystkie czasami przypadkowo używam podczas korzystania z innych programów.



Zastanawiałem się, czy istnieje sposób na ustawienie niestandardowego skrótu do tego. Nie wiem, czy istnieje sposób na zmodyfikowanie rejestru lub użycie czegoś takiego jak Autohotkey, ale jeśli tak, to poza moją wiedzą.



Dziękuję wszystkim.

1 odpowiedzi

ashrimega Posty 2 Data rejestracji czwartek 20 styczeń 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 23 styczeń 2022
23 sty 2022 o 08:29
Dość często przełączam się między układem klawiatury qwerty i dvorak. Chcę ustawić makro, aby przełączać się między nimi.

Windows pozwala ustawić skróty do przełączania się do niektórych układów za pomocą modyfikatora i liczby, ale oznaczałoby to https://netspeed.one/ , że potrzebuję dwó https://showbox.tools/ ch makr, aby przełączać się między nimi.

System Windows ma opcję ustawienia skrótu do przełączania układów, ale jest to jedna z 3 opcji, z których wszystkie czasami przypadkowo używam podczas korzystania z innych programów.



Zastanawiałem się, czy istnieje sposób na ustawienie niestandardowego skrótu do tego. Nie wiem, czy istnieje sposób na zmodyfikowanie rejestru lub użycie czegoś takiego jak Autohotkey, ale jeśli tak, to poza moją wiedzą.



Dziękuję wszystkim.
issue got solved
0
Dołącz do nas!