Chcesz zdobyć dane (zdjęcia) z super starego laptopa?

Data rejestracji
poniedziałek 27 grudzień 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 grudzień 2021
-
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 grudzień 2021
-
Jestem nowy w tej sub, więc jeśli jestem w złym miejscu - z góry przepraszam.
Obecnie jestem w trakcie przeprowadzki i znalazłem swój bardzo stary laptop (10 lat +). Cudem nadal działa całkiem dobrze, poza tym, że w zasadzie każde oprogramowanie nie jest już obsługiwane i nie działa (w tym wszystkie przeglądarki).

System operacyjny to Windows Vista.

Znalazłem kilka świetnych zdjęć i naprawdę chciałbym je jakoś zabezpieczyć. Problem w tym, że laptop nie rozpoznaje żadnych dysków USB, bez względu na to, z którego portu korzystam.

Wysyłanie zdjęć pocztą e-mail lub korzystanie z Dropbox również nie działa, ponieważ żadna z przeglądarek nie nadaje się do użytku.

Czy ktoś ma pomysł jak wydobyć dane z laptopa?

Z góry dziękuję!

1 odpowiedź

Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 grudzień 2021

Jestem nowy w tej sub, więc jeśli jestem w złym miejscu - z góry przepraszam.
Obecnie jestem w trakcie przeprowadzki i znalazłem swój bardzo stary laptop (10 lat +). Cudem nadal działa całkiem dobrze, poza tym, że w zasadzie każde oprogramowanie nie jest już obsługiwane i nie działa (w tym wszystkie przeglądarki).

System operacyjny to Windows Vista. https://9apps.onl/homepage/

Znalazłem kilka świetnych zdjęć i naprawdę chciałbym je jakoś zabezpieczyć. Problem w tym, że laptop nie rozpoznaje żadnych dysków USB, bez względu na to, z którego portu korzystam.

Wysyłanie zdjęć pocztą e-mail lub korzystanie z Dropbox również nie działa, ponieważ żadna z przeglądarek nie nadaje się do użytku.

Czy ktoś ma pomysł jak wydobyć dane z laptopa?

Z góry dzię
issue got solved!!