Logowanie i odzyskanie konta na messengerze

Zamknięty
Amma - 27 lis 2021 o 08:31
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 30 lis 2021 o 17:33
Dzień dobry,
Od dawna miałam konto na messengerze, a przy utworzeniu Facebooka stworzyło mi się kolejne. Aż do wczoraj byłam zalogowana na moje stare konto, ale chciałam się zalogować na nowe, bo nie mogłam wszystkim wysyłać wiadomości.
Po zalogowaniu na nowe konto cos się zacięło nie przemyślałam tego i odinstalowałam messengera. Po ponownej instalacji, nie umiałam się zalogować na stare. Baaardzo mi zależy na tamtym koncie. Dodam jeszcze, że oby dwa konta mają ta sama nazwę I hasło.
Błagam o pomoc i podpowiedź. Konto istnieje i dochodzą tam wiadomości. Błagam to bardzo ważne dla mnie!!!!



Konfiguracja: Android / Chrome 96.0.4664.45

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
30 lis 2021 o 17:33
Cześć! Problem w tym, że Facebook nie pozwala teraz na tworzenie nowych kont Messengera bez Facebooka. Myślę, że jedyne, co możesz spróbować, to usunąć swoje nowe konto na Facebooku i sprawdzić, czy nadal możesz wejść do starego Messengera... Ale to oczywiście ryzyko, ponieważ możesz pozostać bez obu kont.
0
Dołącz do nas!