Jak korzystac z danych pakietowych za granicą?

Rozwiązany/Zamknięty
baksik - 17 lip 2014 o 17:26
 fionka - 21 lip 2014 o 13:04
Witajcie,
wyjeżdżam na wakacje, w miejscu, w którym się zatrzymam nie będzie wifi - to wiem na pewno. A ja muszę mieć dostęp do internetu. Mam smartfona więc, teoretycznie mogę go wykorzystać jako router. Pytanie tylko, gdzie wykupić dostęp do internetu, boję się, że to będzie bardzo droga sprawa.

Pomocy!

6 odpowiedzi

Nie powinno być drożej, bo przecież roaming w Unii staniał, a poza tym nie piszesz albo ja nie widzę, czy masz telefon na karte czy na abonament, bo jak na abonament i z jakiej sieci, to wiele sieci ma teraz spoko oferty na wakacje, więc może akurat się uda. Jak nie, może by się dało kupić Internet 3g na kartę zagranicą?
0
Mam telefon na abonament w T-Mobile.
0
czerwoniak Posty 115 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 110
18 lip 2014 o 15:49
Zobacz tutaj masz aplikację https://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obsluga-klienta/informacje-i-pomoc/cenniki-i-dokumenty#roaming gdzie sobie możesz wyliczyc ceny zależanie od kraju.
0
Krasher Posty 87 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 22 styczeń 2016 15
Zmodyfikowany przez Krasher dnia 21/07/2014 o 11:33
a dla pewności idź też do salonu, tam Ci potwierdzą, czy na pewno tak to wyliczają. Poza tym jak masz abonament to i tak tylko możesz wykupić pakiety od T-Mobile.
0
z tym 3G zagranicą to zależy od kraju, bo w Hiszpanii np nie ma opcji, żeby kupić sobie ot tak 3g na karte jak w Polsce.
0
Dokładnie, jak masz abonament w TMobilee to zadzwoń do TMobile i wszystkiego się dowiesz.
0
Dołącz do nas!