Windows XP błąd \Windows\System32\Config\System

Rozwiązany/Zamknięty
Kluska - 17 lip 2014 o 11:10
 Kluska - 21 lip 2014 o 10:53
Witam, nie wiem, co stało się z moim komputerem, od dzisiaj jak chcę go włączyć, to mi się pojawia napis

Nie można uruchomić systemu Windows ponieważ następujący plik nie został znaleziony lub jest uszkodzony:\Windows\System32\Config\System

jak włączam i wyłączam z powrotem to jest dokładnie to samo. Co robić? Czy komputer jest już do wyrzucenia?
Zobacz również:

6 odpowiedzi

czerwoniak Posty 115 Data rejestracji środa 9 lipiec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 14 styczeń 2016 110
17 lip 2014 o 12:27
ale jak to jest laptopt z xp to pewnie się nie będzie dało dołożyć pamięci,więc niestety kupno nowego, wkurzające to jest, no ale trudno
0
markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
17 lip 2014 o 15:34
https://support.microsoft.com/pl-pl/help/307545 tutaj jest cały artykuł o tym problemie w rejestrze, aczkolwiek moim zdaniem tez nie ma sensu naprawiać, jedyne, co możesz zrobić„ to spróbować z tymi radami naprawić ten błąd, ale tylko po to, żeby odzyskać dane, zapisać je , a potem się rozglądać za nowym sprzętem i nowym systemem operacyjnym.
0
czyli nawet jak mam wgrany program antywirusowy to i tak mój komputer nie jest chroniony?
0
No nie, zupełnie nie. Bo Antywirus może coś zdziałać tylko na systemie, który otrzymuje aktualizacje,a ich XP nie otrzymuje od kwietnia.
0
No to niestety idę po nowy. Dzięki za odpowiedzi.
0
Nie wiem, czy komputer jest do wyrzucenia, ale pierwsza najważniejsza rzecz: niewarto używać XP, bo on już nie ma wsparcia, ani aktualizacji, co z tego, że nawet by się naprawił system, skoro od razu ci się zawirusuje, niestety, zmiana systemu na Window s7 albo 8 wskazana.
-1
Dołącz do nas!