Otwieranie linków z Facebooka

Zamknięty
Antek1122 - 19 paź 2020 o 09:24
 Antek1122 - 9 lis 2020 o 15:05
Cześć, mam problem z otwieraniem linków z Facebooka. A mianowicie, podobało mi się to, że otwierały się one w przeglądarce facebookowej, a w tym momencie otwierają mi się w safari, co jest dla mnie bardzo uciążliwe, bo za każdym razem otwiera mi się nowa karta, którą muszę później zamykać. Odkryłem, że jest to coś z ustawieniami facebooka, natomiast nie wiem zupełnie gdzie tego szukać. Wcześniej wszystko działało, natomiast miałem jakiś czas temu wirusa na facebooku, który udostępniał w moim imieniu różne rzeczy i zacząłem grzebać w ustawieniach i musiałem przez przypadek jakoś to zmienić. Dodam, że na jednym urządzeniu mam dwa konta na facebooku i na tym drugim działa wszystko tak, jak należy. Nawet ustawiłem tak samo wszystkie opcje jak w tym drugim koncie i nadal mi to nie działa. Nie wiem już zupełnie co mam robić. Używam facebooka na iOS. Proszę o pomoc.

5 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
19 paź 2020 o 14:12
Dzień dobry! Czy jest to w aplikacji Messenger?
0
Dzień dobry, nie. Jest to w aplikacji Facebook. Pozdrawiam
0
Czy mogę liczyć na pomoc?
0
Naprawdę nikt nie jest w stanie mi w tym pomóc? :(
0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
8 lis 2020 o 22:25
Dzień dobry! To jest dziwne. Czy używasz obu kont na iOS? Z jakiegoś powodu Facebook NIE zezwala użytkownikom iPhone'a na otwieranie linków w innych przeglądarkach. Możesz to zrobić na Androidzie, ale nie na iOS. Dlatego nie mogę zrozumieć, jak otwierasz link w innej przeglądarce ...
0
Cześć, problem rozwiązany. Okazało się to bardzo proste. Zalogowałem się na innym urządzeniu z systemem iOS do Facebook'a i z poziomu swojego konta otworzyłem losowy link. Otworzył się on w przeglądarce Facebook'a. Następnie po zalogowaniu się na swoim urządzeniu wszystko wróciło do normy. Nie mam pojęcia jaki to ma związek, być może ustawienia się zaimportowały z ostatniego urządzenia? Nie wiem, najważniejsze jest to, że wszystko działa jak powinno. Dziękuję za zainteresowanie. Pozdrawiam serdecznie, problem rozwiązany.
0
Dołącz do nas!