Facebook messenger android

Zamknięty
Niemampsa - 9 sie 2019 o 11:38
zulu5 Posty 245 Data rejestracji czwartek 2 kwiecień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 - 9 sie 2019 o 16:44
Dzień dobry, potrzebuję pomocy!
Założyłam konto na messenger bez facebooka. Za jakiś czas założyłam konto na facebooku. Długo nie używałam messengera. Jak weszłam waplikację messenger to prosiło o potwierdzenie, że nie zmieniłam numeru telefonu. Numeru nie zmieniałam, kiedy podałam numer telefonu napisało, że wysłano kod pod ten numer. Nie dostałam żadnego kodu. Próbowałam tego samego z adresem e-mail. To rówierz nie pomogło. Te czynności ponawiałam codziennie. Bez skutku. Odinstalowałam i zainstalowała ponownie aplikacje, kiedy się zalogowałam byłam na nowym koncie. Nie było na nim żadnych moich czatów, grup. Oba moje profile nazywają się tak samo. Widziałam tam swoje zdjęcie z konta na facebooku oraz imię i nazwisko. Jak odzyskać moje stare konto? Czy jest to w ogóle możliwe?
Z góry dziękuję za pomoc.
Zobacz również:

1 odpowiedzi

zulu5 Posty 245 Data rejestracji czwartek 2 kwiecień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 151
9 sie 2019 o 16:44
Cześć,

Próbowałaś robić to, co jest tu opisane:

Jak odzyskać hasło do Messengera bez konta na Facebooku
3
Dołącz do nas!