Problem z Messengerem

Zamknięty
Kuba - 25 mar 2019 o 18:25
markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 - 12 sie 2019 o 00:00
Witam!
Zmieniałem telefon i nie mogłem przełączyć jednego konta na drugie już na nowym telefonie, po ściągnięciu Messengera. Na starym cały czas była taka możliwość. Bo odinstalowaniu Messengera na starym telefonie, konto o które mi chodzi jakby całkowicie zniknęło i nie jest dla mnie widoczne. Nie mogę się na nie zalogować. Było to konto tylko na Messengerze, bez użycia Facebooka. Z drugiego konta z Facebookiem sprawdziłem i jestem widoczny na Messengerze, wysyłają się wiadomości, ale nie są dostarczone. Oba konta były zakładane na tym samym numerze telefonu. Żadna opcja resetu hasła ani założenia nowego konta nie wchodzi w grę, bo widoczne jest tylko to konta facebookowe, a tamto jest dla mnie jakby z panelu moich kont kompletnie niewidoczne, chociaż na samym Messengerze widnieje. Bardzo proszę o pomoc, zależy mi na tamtym koncie, ponieważ miałem na nim wszystkie prywatne konwersacje, a ono jakby zniknęło. Muszę je odzyskać i serdecznie proszę o szybką radę. Pozdrawiam

1 odpowiedzi

markuspololo Posty 323 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 12 sierpień 2019 259
12 sie 2019 o 00:00
Cześć,

FB widzi, że masz numer telefonu spięty z obydwoma kontami na FB i wariuje.
Spróbuj usunąć nr telefonu służący do weryfikacji z konta FB.

Powinno pomóc.
0
Dołącz do nas!