Jak odblokować nieobserwowaną osobę na Instagramie? Help [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
 Mejson -
Dzień dobry,

Witam. zablokowałem osobę na instagramie z którą akurat w danym momencie sie nie obserwowaliśmy.. jak mogę to odblokować? nie mogę znależć tej osoby w wyszukiwarce ani ona mnie.. dzieki za info Pozdrawiam

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019
3037
Okazuje się, że do odblokowania może posłużyć inna aplikacja. Więcej w tym wątku: https://pl.ccm.net/forum/affich-24221-wzajemne-zablokowanie-kont-na-instagramie
6
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1108

Dobra a co w momencie Gdy to tylko ja ta osobe zablokowalam?
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019
3037
Tu jest rozwiązanie, ale wymaga ono obopólnej chęci odblokowania kont:http://pl.ccm.net/faq/10968-jak-odblokowac-osobe-ktora-takze-zablokowala-mnie-na-instagramie
Witam,
Ja zablokowałam osobę i nie mogę jej odblokować ponieważ nie wyszukuje jej ani w wszukiwarce instagramu ani nie widnieje na liście zablokowanych co zrobić w takiej sytuacji ?
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019
3037 > Ada
W tym linku opisujemy procedurę, która wymaga trzeciego konta, dzięki któremu możliwe jest zobaczenie kont, które się nawzajem zablokowały.
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
środa 11 grudzień 2019
2383
W menu profilu masz taką pozycję "Zablokowani użytkownicy" - tam powinna być dana osoba.
Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019
3037 > kar
Ikona lupki, wpisujesz nazwę użytkownika od razu lub po kliknięciu w ikonę osoby- wtedy wyszukiwanie odbywa się jedynie wśród kont i nie obejmuje wpisó czy hasztagów.
> Anna Dobrzyńska
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
30 listopad 2019

Ale tej osoby zablokowanej nie da się wyszukać w żaden sposób
Ten sam problem :/
Da się - nie wpisujesz imienia i nazwiska, tylko dokładną nazwe/nick użytkownika - Znajdziesz go w opcjach i osobach zablokowanych :)
I Wchodzisz na profil tego użytkownika, klikasz trzy kropeczki (opcje) masz tam odblokuj, może być też tak, że mimo iż jest zablokowany będzie tylko opcją zablokuj, wtedy klikasz zablokuj i ponownie odblokuj (w tym samym miejscu) :)