Hasło, którego nie widać w terminalu Linux?

Rozwiązany/Zamknięty
chupachups - 12 cze 2014 o 14:35
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 - 12 cze 2014 o 17:54
Witam,

Mam Xubuntu dopiero od niedawna i problemem moim jest to, że nie wiem, czy mam coś popsute czy co się dzieje, ale jak robię niektóre operacje w terminalu i muszę wpisać hasło, to go nie widać, czy coś jest nie tak?

3 odpowiedzi

Witaj chupachups, nie przejmuj się, to jest normalnie, w Macach zresztą też tak jest, w niektórych czynnościach, które wpisujesz w terminalu i wymagają hasła, nie widać go i to jest zupełnie normalne. Więc spokojnie możesz je wpisac i zatwierdzic.
0
chupachups
12 cze 2014 o 17:06
To się uspokoiłam, świetnie. Co by się stało, gdybym źle wpisała hasło? np nie wiem, za dużo znaków, bo jak nie widdzę, to nie mogę tego poprawić? I dziękuje
0
Edyta Pukocz Posty 347 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Współpracownik Ostatnio zalogowany piątek 7 styczeń 2022 7 629
12 cze 2014 o 17:54
Też nie ma się co martwić, bo gdybyś wpisała złe hasło (faktycznie, czasem trudno sie połapać), to po prostu system Cię o tym poinformuje i będziesz wpisywać do skutku, ale z doświadczenia mogę powiedzieć, że nie jest źle z tym :)
0
Dołącz do nas!