Co po formatowaniu

Rozwiązany/Zamknięty
tadeosto Posty 6 Data rejestracji czwartek 13 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 26 sierpień 2015 - 13 sie 2015 o 16:16
tadeosto Posty 6 Data rejestracji czwartek 13 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 26 sierpień 2015 - 14 sie 2015 o 18:39
Kto pomoże mi prawidłowo sformatować odtwarzacz MP3 SanDisc?
Pół biedy sformatować. Jestem krok przed kliknięciem "Formatuj Dysk wymienny". Poradźcie mi proszę co wybrać:
- Fat 32domyślne
- domyślny rozmiar alokacji (co tu wybrać?)
- Przywróć ustawienia domyślne urządzenia
- Etykieta woluminu (czy coś w tym polu wpisać, wybrać?)
- Opcje formatowania - czy odhaczyć Szybkie formatowanie?

I najważniejsze: co potem. Trzy trzeba będzie szukać sterowników, czy wgrać Polki, Mazurki i słuchać?
Będę wdzięczny za pomoc:-)
Tadek

1 odpowiedzi

Jaki to model odtwarzacza?

Musisz wiedzieć, że jeśli sformatujesz dysk wymienny, to zostaną z niego usunięte wszystkie dane i ogólnie formatowanie wykonuje się, jeśli z dyskiem występują jakieś problemy. Jeśli nie, nie ma potrzeby.

Czy odtwarzacz jest całkiem nowy? Wtedy nie ma potrzeby formatowania.

Czy obok opcji "Formatuj dysk wymienny" pojawia się opcja Anuluj?
0
tadeosto Posty 6 Data rejestracji czwartek 13 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 26 sierpień 2015
13 sie 2015 o 18:17
to jest SanDisk Sansa Clp +
Lokalizacja: na Moduł wyliczający UMBus
Stan urządzenia: Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)
Jestem nerwus, odpaliłem formatowanie nie czekając na Twoją odpowiedź.
Przepraszam:-)
Gdy to piszę dostałem komunikat:
"Formatowanie zakończone".
Co teraz?
0
Łukasz > tadeosto Posty 6 Data rejestracji czwartek 13 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 26 sierpień 2015
13 sie 2015 o 20:25
to teraz można spróbować wgrać muzykę, jeśli muzyka do wgrania jest na dysku komputera to po prostu skopiowac i wkleić i sprawdzić, czy będzie można czy pojawi się jakiś komunikat.

Jeśli się nadal pojawia ten błąd kod 10, to prawdopodobnie odtwarzacz jest Windows Media Player nie w tej wersji, co potrzeba. Podaj proszę, jaki masz system operacyjny, to łatwiej będzie wskazać co robić i jakich sterowników ewentualnie szukać.
0
tadeosto Posty 6 Data rejestracji czwartek 13 sierpień 2015 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 26 sierpień 2015 > Łukasz
14 sie 2015 o 18:39
Dzięki
Wgrałem, odsłuchałem, działa...
Jestem z epoki magnetofonu ZK140 (silnik, rolki itd.). Nie byłem pewien, czy przy formatowaniu, oprócz nuzyki nie zniszczę jakiegoś "silnika":-)
Pozdrawiam
0
Dołącz do nas!