Telewizja mobilna - co polecacie? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
 kroksik -
Hej, hej, przymierzam się do kupienia jakiejś telewizji mobilnej, ale mało się znam na rzeczy. Wiem, że Netia coś kiedyś oferowała.

Co polecacie? Dzięki za pomoc!

6 odpowiedzi

Ja uważam, że Netia ma lepszą ofertę niż Cyfrowy, bo oferuje więcej kanałów i ciekawsze, a jak ktos ma neta z Netii jak ja na przykład albo planuje to już w ogóle sie opłaca, bo masz wszystko od jednego operatora i raz płacisz i masz głowy
1
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1659

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2019
122
Jak Ci zależy tylko na podstawowych kanałach to oferta podstawowa Cyfrowego Polsatu jest ok, w sumie to nawet chyba z tym ich zestawem ekstra się opłaca, no ale to zależy jak często potrzebujesz oglądać telewizji poza domem.
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
1 sierpień 2017
148
Jeśli jesteś klientem Orange, pomyśl o Orange Tu i Tam. Mają dobre ceny, niezły zasięg, sporo kanałów i filmów. Ja czasem korzystam i lubię to.
dziękuję za opinię, netia mnie chyba przekonała najbardziej, Orange nie ufam, za dużo się naczytałem na forach opinii niezadowolonych klientów.
Ja mam netię i jestem zadowolona.
A ja odradzam Orange, drogo i same problemy, ciągle trzeba reklamacje składac, przynajmniej jak chodzi o abonamenty w telefonach, no ale jak coś takiego źle działa to co dopiero telewizja mobilna.