Zasygnalizuj

Jak opublikować trening z Endomondo na Facebooku? [Rozwiązany]

Zadaj pytanie lejdi - Ostatnia odpowiedź dnia 26 wrz 2016 o 09:48
no bo chce się pochwalić wynikami nooo
Zobacz więcej 
Przydatny
+32
mniej bardziej
no to musisz zsynchornizować apkę z fb, a potem ustawić wyniki jako publiczne
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 11 lip 2016 o 07:43
Tutaj masz dokładną instrukcję: Jak opublikować trening Endomondo na Facebooku.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+27
mniej bardziej
Dlaczego wszyscy piszecie tak, jakby każdy był informatykiem - apka??? Nie można normalnym językiem. Konkretnie. Co trzeba zrobić krok po kroku, żeby opublikować endomondo na facebooku?
ania- 27 cze 2016 o 09:51
tak zrobilam i pojawia mi sie komunikat "uwierzytelnianie nie powiodło sie" i co mam zrobic??
Odpowiedz
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 27 cze 2016 o 10:22
spróbuj znaleźć ten trening na Endomondo, w historii i jeszcze raz udostępnić na Facebooku - jest taka opcja ;)
Odpowiedz
Karolllla 2019Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus 10 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 27 cze 2016 o 13:02
A widzisz ten trening w swojej historii?
Odpowiedz
ania- 27 cze 2016 o 19:15
na kompie i w telefonie tak
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+3
mniej bardziej
tak samo jak większość apek typu spotify, endomondo też tak działa, że wystarczy połączyć z fb. Dajesz settings / connect&share i add workouts tou your timeline.
Dodaj komentarz
Przydatny
+3
mniej bardziej
Także miałem z tym problem. Trzeba w ustawieniach faceboka dodać e-mail a nie numer telefonu i wtedy będzie publikacja OK -automatycznie...
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Chłopaki, nie wiecie dlaczego po publikacji na Facebooku mojego treningu, i polubieniu go przez mojego znajomego, to gdy kliknę w ten link z powiadomienia to mi pokazuje sie strona "Przepraszamy, ta strona jest niedostępna
Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta."?
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 30 mar 2016 o 11:04
Dalej masz ten problem?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Przydatny
+0
mniej bardziej
Jeśli nie zsynchronizujesz Endomondo z FB, też możesz opulikować tam trening - wystarczy, że skorzystasz z opcji "udostępnij na FB".
ania dawid - 27 cze 2016 o 09:55
mam to samo i co zrobic?? zrobilam polaczenia przez konto google ale nie idzie udostepnic nic na fb i co zrobic??
Odpowiedz
Pixi- 19 cze 2016 o 20:23
Też mi nie pokazuje mapki.... Konto endomondo zsynchronizowane z fb (bez zgody na auto publikację) publikuję wyniki ręcznie i cały czas pojawia się ta beznadziejna ikonka zamiast mapki..... http://pics.tinypic.pl/i/00796/3gghy386yq3o.jpg
Odpowiedz
Pixi- 19 cze 2016 o 20:36
PS

Oczywiście widoczność tras i innych bajerów w ustawieniach prywatności mam jako widoczność dla "wszystkich". Co robię nie tak ?
Odpowiedz
żuli- 25 wrz 2016 o 22:04
A co zrobić żeby opublikowac trening na drugim koncie? Mam synchronizacje ze starym kontem którego od dawna nie używam a chce publikować moje treningi na aktualnie używanym
Odpowiedz
Floreo 805Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus 6 grudzień 2016 Ostatnio zalogowany - 26 wrz 2016 o 09:48
Zsynchronizować nowe konto. Stare możesz przecież usunąć, skoro z niego nie korzystasz.
Odpowiedz
Dodaj komentarz

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zarejestrowany użytkownik otrzymujesz więcej odpowiedzi na pytania.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!