Zasygnalizuj

Ktoś mi usunął Facebooka i nie mogę go odzyskać [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie Olcia_your_Lady_ 1Posty wtorek 10 marzec 2015Data rejestracji 10 marzec 2015 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 2 maj 2017 o 06:52 przez Floreo
Co mam zrobić jeżeli ktoś mi usunął facebook'a i nie mogę go odzyskać ?
Zobacz więcej 
Przydatny
+6
bardziej mniej
jest różnica między dezaktywacją konta a usunięciem. Jeśli ta osoba dezaktywowała konto to możesz spróbować zalogować się na fb za pomocą maila, którego używałaś i starego hasła, ewentualnie spróbować opcji "nie pamiętasz hasła". Bo jak konto było tylko dezaktywowane to przed 30 dni można je przywrócić.

Natomiast jak ktoś je usunał na zawsze, to już nic się nie da techniczne zrobić, ewentualnie opisać problem w centrum pomocy https://pl-pl.facebook.com/help/

tylko że oni tam odpowiadają w jakim terminie chcą, więc to potrwa.
Czy ta odpowiedź była pomocna?  
Karolllla 2467Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus piątek 4 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 24 cze 2016 o 20:09
Co to znaczy, że ktoś Ci usunął konto? Nie ma go, zostało skasowane, czy ktoś zmienił Ci hasło?
Mateusz Ek- 12 sty 2017 o 23:07
Brat mi zablokował fb konto
Odpowiedz
Weronika kuchciak- 24 cze 2016 o 20:32
Nie ma go
Floreo 1180Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 4 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 30 cze 2016 o 12:03
Powiedz coś więcej. Wpisujesz swój adres e-mail i hasło próbując się zalogować. Jaki otrzymujesz komunikat?
Floreo 1180Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 4 sierpień 2017 Ostatnio zalogowany - 2 maj 2017 o 06:52
Być może te porady się przydadzą:

Jak sparwdzić, czy ktoś włamał się na moje konto Facebook

Co robić po włamaniu na konto Facebook
Odpowiedz
Przydatny
+1
bardziej mniej
Facebook pisze o tym tak

https://pl-pl.facebook.com/help/359046244166395/

a swoją drogą, jak kto ktoś usunął Ci konto? Włamał się na Twojego maila?

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!