Jak zostać zaawansowanym użytkownikiem Linuksa?

Zamknięty
okalautar Posty 3 Data rejestracji niedziela 24 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 maj 2022 - 24 kwi 2022 o 16:26
okalautar Posty 3 Data rejestracji niedziela 24 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 maj 2022 - 5 maj 2022 o 15:15
Witam,

Po bardzo długim czasie wypróbowałem Linuksa i zrobiło mi się dobrze. Przygotowuję się do zmiany 100% za miesiąc lub dwa. W tej chwili nadal używam podwójnego rozruchu z W10, ale tylko z powodu pracy i niektórych płatnych programów, których nie mogę - cóż, raczej nie wiem jeszcze, jak uruchomić oprogramowanie na Manjaro. Jednak po około 3 tygodniach naprawdę zakochałem się w Linuksie. Fakt, że naprawdę trzeba włożyć wysiłek, aby się czegoś nauczyć i coś zmienić, różnorodność podejść w radzeniu sobie z problemami, zadziwiająco pomocna społeczność, distro-hopping - nawet radzenie sobie ze skutkami złych decyzji lub błędów i moimi własnymi wpadkami, gdy Próbuję zrobić coś nowego i sromotnie mi się nie udaje - uwielbiam to!

Czy masz jakieś wskazówki, jak zostać zaawansowanym użytkownikiem Linuksa? Chcę wycisnąć go na maksa i zapoznać się z jego ustawieniami i możliwościami, aby móc uczyć się tak wydajnie, jak jest w mojej mocy. Nigdy nie byłem zbytnio „człowiekiem od kodu”, a programowanie to coś, na co tak naprawdę nie mam ochoty, ale poprawianie, optymalizacja, ulepszanie i zwiększanie wydajności, jeśli chodzi o komputer i inne urządzenia, wydaje mi się jak w niebie. Myślę, że właśnie dlatego tak bardzo lubię Linuksa, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń - tylko ograniczenia wiedzy.

Czy uważasz też, że trudno jest zostać administratorem systemu Linux? Wiem, że to bardzo szerokie pytanie, ale naprawdę jestem całkowicie „nowym facetem”, więc mam nadzieję, że wybaczysz mi moją ignorancję. Czy masz coś z własnego doświadczenia, które pomogło ci nauczyć się szybciej / wydajniej / lepiej?

Miej wspaniałych niedzielnych przyjaciół!

1 odpowiedzi

okalautar Posty 3 Data rejestracji niedziela 24 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 maj 2022
5 maj 2022 o 15:15
Witam,

Po bardzo długim czasie wypróbowałem Linuksa i zrobiło mi się dobrze. Przygotowuję się do zmiany 100% za miesiąc lub dwa. W tej chwili nadal używam podwójnego rozruchu z W10, ale tylko z powodu pracy i niektórych płatnych programów, których nie mogę - cóż, raczej nie wiem jeszcze, jak uruchomić oprogramowanie na Manjaro. Jednak po około 3 tygodniach naprawdę zakochałem się w Linuksie. Fakt, że naprawdę trzeba włożyć wysiłek, aby się czegoś nauczyć i coś zmienić, różnorodność podejść w radzeniu sobie z problemami, zadziwiająco pomocna społeczność, distro-hopping - nawet radzenie sobie ze skutkami złych decyzji lub błędów i moimi własnymi wpadkami, gdy Próbuję zrobić coś nowego i sromotnie mi się nie udaje - uwielbiam to! https://100001.uno/ https://1921681254.one/

Czy masz jakieś wskazówki, jak zostać zaawansowanym użytkownikiem Linuksa? Chcę wycisnąć go na maksa i zapoznać się z jego ustawieniami i możliwościami, aby móc uczyć się tak wydajnie, jak jest w mojej mocy. Nigdy nie byłem zbytnio „człowiekiem od kodu”, a programowanie to coś, na co tak naprawdę nie mam ochoty, ale poprawianie, optymalizacja, ulepszanie i zwiększanie wydajności, jeśli chodzi o komputer i inne urządzenia, wydaje mi się jak w niebie. Myślę, że właśnie dlatego tak bardzo lubię Linuksa, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń - tylko ograniczenia wiedzy.

Czy uważasz też, że trudno jest zostać administratorem systemu Linux? Wiem, że to bardzo szerokie pytanie, ale naprawdę jestem całkowicie „nowym facetem”, więc mam nadzieję, że wybaczysz mi moją ignorancję. Czy masz coś z własnego doświadczenia, które pomogło ci nauczyć się szybciej / wydajniej / lepiej?

Miej wspaniałych niedzielnych przyjaciół!

I got this,...
0
Dołącz do nas!