Możliwe rozwiązanie problemu złych okien Szukaj

Zamknięty
Profil zablokowany - 2 lut 2022 o 21:29
 Profil zablokowany - 9 lut 2022 o 15:56
Konfiguruję nowy tablet z systemem Windows 10 i napotkałem problem z wyszukiwarką Windows, która nie wyświetla żadnych plików. Po trochę pomieszaniu, być może znalazłem rozwiązanie:

Wyłącz opcję „Traktuj podobne słowa ze znakami diakrytycznymi jako różne słowa”. Aby się tam dostać, przejdź do Ustawienia -> Wyszukiwanie -> Wyszukiwanie w systemie Windows -> Zaawansowane ustawienia indeksowania wyszukiwania -> Zaawansowane.

Wydaje się, że jest domyślnie włączony. Ale po tym, jak go wyłączyłem, system odbudował indeks i teraz mogę znaleźć dowolny plik.

Rzuć to tutaj, na wypadek, gdyby komukolwiek to pomogło!

1 odpowiedzi

Profil zablokowany
9 lut 2022 o 15:56
Konfiguruję nowy tablet z systemem Windows 10 i napotkałem problem z wyszukiwarką Windows, która nie wyświetla żadnych plików. Po trochę pomieszaniu, być może znalazłem rozwiązanie:

Wyłącz opcję „Traktuj podobne słowa ze znakami diakrytycznymi jako różne słowa”. Aby się tam dostać, przejdź do Ustawienia -> Wyszukiwanie -> Wyszukiwanie w systemie Windows -> Zaawansowane ustawienia indeksowania wyszukiwania https://snaptube.dev/ -> Zaawansowane.

Wydaje się, że jest domyślnie włączony. Ale po tym, jak go wyłączyłem, system odbudował indeks i teraz mogę znaleźć dowolny plik.

Rzuć to tutaj, na wypadek , gdyby komukolwiek to pomogło!
0
Dołącz do nas!