Kody weryfikacyjne facebook nie przychodza

Zamknięty
Daniela2801 Posty 1 Data rejestracji sobota 11 lipiec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 11 lipiec 2020 - 11 lip 2020 o 18:13
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 12 lip 2020 o 23:54
Pomocy. Wylogowalam sie z kazdego urzadzenia na facebooku i zmienilam haslo, gdy chcialam sie ponownie zalogowac nie dochdoza do mnie zadne smsy z kodami bo mam wlaczone logowanie dwupoziomowe i w taki oto sposob stracilam dostep do wartosciowego dla mnie konta. Probowalam zakladac nowe konto z tym samym numerem, ale to nic nie daje. Wyslalam facebookowi zdjecie dowodu osobistego zeby oni odblokowali mi dostep, ale nie ma zadnego odzewu i nie wiem ile to bedzie jeszcze trwalo a musze sie jak najszybciej tam zalogowac...

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
12 lip 2020 o 23:54
Witam! Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to założenie kolejnego konta, na inny numer telefonu lub e-mail, umieszczenie małej reklamy, a następnie napisanie do serwisu wsparcia reklamowego. Jeśli chodzi o reklamę i pieniądze, reagują szybciej i chętniej:) I już w korespondencji z nimi wyjaśnij problem i poproś o pomoc.
0
Dołącz do nas!