Ktoś shakował mi konto na Messenger

Zamknięty
Nieposiadam - Zmodyfikowany dnia 14 lis 2019 o 10:50
GeoXXYY Posty 400 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 grudzień 2019 - 14 lis 2019 o 10:49
Dzień dobry! Mam problem, albowiem miałam dwa konta na Messenger. Jedno ze tak powiem "nieoficjalne" a drugie moje. Gdy raz przeszłam na to "nieoficjalne" to nie mogłam wrócić na swoje poprzednie. Próbowałam różne hasła, e-maile nic, nawet próba utworzenia nowego konta nic nie pomogła. Dopiero gdy urodziłam konto na Facebooku (moje poprzednie "oficjalne" było bez konta na Facebooku) to udało mi się posiadać nowe konto. Teraz znajoma napisała mi, że z mojego poprzedniego zniknęło zdjecie profilowe, a dodatkowo została zablokowana przez to konto. U mojego drugiego znajomego to samo. I dodatkowo wyskakuje komunikat, że wystąpił błąd, gdy chcemy zgłosić go "podszywanie się pod inną osobę". Co robić?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

GeoXXYY Posty 400 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 2 grudzień 2019 374
14 lis 2019 o 10:49
Zdecyduj, którego konta chcesz używać i pozostałe pokasuj. W przeciwnym razie FB namierza Cię po numerze telefonu i traktuje, jak kogoś, kto się podszywa.
0
Dołącz do nas!