Zasygnalizuj

Nieaktualny Messenger - mam problem pomoże ktoś [Rozwiązany]

zadaj pytanie Ire007 - Ostatnia odpowiedź dnia 18 wrz 2017 o 13:58 przez Ire007
witam mam taki problem Nadal mam starą wersję na nowym telefonie. Po zalogowaniu sie znajomego aplikacja nagle zyskuje nowy interfejs jednak po powrocie na moje konto wita mnie stary, nudny widok z niebieską belką u góry. Po tylu miesiącach i aktualizacjach uważam że wszystkie konta powinny dotwarzać dostęp do nowego interfejsu z funkcjami Mój Dzień i nowym, czystym desingiem. ma ktos jaką rade
Przydatny
+0
bardziej mniej
Powinnas wejść do sklepu play w telefonie i w pisać wyszukiwarce Messenger
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
Aktualizacje pojawiają się w różnym momencie i czasami trzeba czekać kilka tygodni, choć nasi znajomi mają już nowe dodatki. Najlepiej sprawdzić w Sklepie Play - jeżeli widzisz guzik Aktualizuj, to znaczy, że można zaktualizować aplikację.
Ire007- 15 wrz 2017 o 13:00
jest napisane aktualizacja jest aktualna wersja 135.0.0.21.91
Odpowiedz
Ire007- 15 wrz 2017 o 13:01
i teraz np. kolega mój się loguje na moim telefonie na messangera i ma Nowa wersja Ja się loguje i jest stary niebieski messanger
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
A jaki masz model telefonu? Jeśli starszy i skromniejszy, możesz nie mieć dostępu do najnowszych aktualizacji. Każda aktualizacja ma określone wymagania sprzetowe.
Wyraź swoją opinię
Przydatny
+0
bardziej mniej
telefon to Sony Xperia z5 compact 2016 android 7.0 pokazuje ze messanger aktualny. I naprzykład teraz mam stry messanger loguje się kolega i ma nowy z opcja Mój dzien i wogole ja sie przelogowuje na swoje konto i jest stary problem musi byc z mojm kontem bo jak by był z telefonem to i on by miał stary messanger. A loguje sie na jego telefonie tez jest stary wygląd
Karolllla 2557Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 25 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 13:47
Masz rację. No to chyba musisz uzbroić się w cierpliwość i czekać. To Facebook decyzuje, kiedy i komu udostępni aktualizację.
Odpowiedz
Ire007- 18 wrz 2017 o 13:53
no też tak pomyślałem jak by coś było z telefonem to i inni jak by sie logowali mieli by to samo. Tym bardziej że na innym telefonie tez jest stary wyglad jak zaloguje się na swoje konto. No niestety trzeba czekac ale dziwne ze jest napisane messanger aktualny a nadal wygląd stary. dobra dzieki za wypowiedzi pozdrawiam
Odpowiedz
Karolllla 2557Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 25 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 18 wrz 2017 o 13:56
Trzymam kciuki, żeby aktualizacja szybk przyszła... ;)
Odpowiedz
Ire007- 18 wrz 2017 o 13:58
wiesz nie sprawa zycia i smierci ale mysle co jest nie tak he he ok dzieki pozdrawiam
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!