Zasygnalizuj

Jak mogę dodać inne Reakcje na Facebooku? [Rozwiązany/Zamknięty ]

zadaj pytanie karakanka 76Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 14 mar 2016 o 18:07 przez Floreo
Koleżanka mi pokazała, że ma zabawne ikony do Reakcji. Mówiła skąd je ma, ale zapomniałam. Wie ktoś jak to zrobić?
Zobacz więcej 
Przydatny
+0
bardziej mniej
Jasne. To teraz hit i fajna zabawa. Tu masz instrukcję i linki: http://pl.ccm.net/faq/8448-wlasne-reakcje-na-facebooku
karakanka 76Posty piątek 11 marzec 2016Data rejestracji poniedziałek 5 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 14 mar 2016 o 11:23
Nie działa! To znaczy ja widzę, ale mój chłopak nie widzi. Coś się musi zaktualizować?
Floreo 1096Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracji ModeratorStatus piątek 23 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 14 mar 2016 o 18:07
Nie. Te zmienione ikonki widzisz tylko Ty. Jeśli ma je widzieć także Twój chłopak, powinien zainstalować dokładnie ten sam zestaw ikon. Tak to działa.

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!