Konkurs na Facebooku - jakie są zasady?

Rozwiązany/Zamknięty
kasia - 26 maj 2014 o 18:17
 tonton876 - 14 maj 2015 o 18:05
Hej, chcę zorganizować konkurs na moim fanpage na FB. Ktoś mi kiedyś mówił, że żeby móc zorganizować konkurs, trzeba przestrzegać kilku zasad, nie pamiętam jakich.

Pomożecie?

3 odpowiedzi

Piotrek9798 Posty 276 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 28 sierpień 2015 331
27 maj 2014 o 10:52
Takie same jak wielu innych niewirtualnych konkursów, czyli mogą brać udział tylko osoby powyżej 18 roku życia, musisz też koniecznie podac regulamin, żeby potem Ci się nikt nie przyczepił i napisać od kiedy do kiedy trwa i jasne zasady, więcej grzechów nie pamiętam :D ale mam nadzieję, że choć trochę pomogłem.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 cze 2014 o 18:20
Konkurs możesz zorganizować za pośrednictwem specjalnej aplikacji konkursowej (ale do jej zrobienia potrzebujesz programisty i trochę to kosztuje) albo po prostu na osi czasu.

Udział w konkursie może polegać na: polubieniu posta, napisaniu odpowiedzi na wallu, udostępnieniu jakiejś treści, wysłaniu odpowiedzi w prywatnej wiadomości. W konkursach nie można namawiać ludzi do tagowania się na jakichś zdjęciach, szczególnie jeśli tych ludzi na tych zdjęciach nie ma.

O wygranej można informować ludzi dowolnie, również na FB.

Musisz poinformować w widocznym miejscu, że FB nie jest organizatorem konkursu. No i dobrze wyposażyć się w regulamin.

To chyba najważniejsze rzeczy. Generalnie, od ubiegłego roku prawo FB jest dużo bardziej liberalne w tym względzie.
0
a po co je organizować? czemu to się opłaca?
0
Dołącz do nas!